2733
2734
عنوان

خواستگارم چون پایین شهر هستیم نیومدن

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 20 پست

آشنایی قبل خواستگاری و ازدواج برای اینه بفهمی هم کف هم هستید یا نه، برای اینه بفهمی طرفت انسان ساخته شده ای هست یا نه 

چقدر خوب که همین اول راه فهمیدی که انسان ساخته شده ای نیست

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.
آشنایی قبل خواستگاری و ازدواج برای اینه بفهمی هم کف هم هستید یا نه، برای اینه بفهمی طرفت انسان ساخته ...

اره میدونم ولی واقعا ناراحت میشه خب ادم 

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بریانک پایین شهره؟

بهش فکر نکن عزیزم لیاقتت بالاتر از ایشون بوده همون بهتر اگر سطح تفکرش در این سطحه رفته

ما میدون قزوین میشستیم. شوهرمم یکی از محله ها شمال شرق تهران. مشکلیم بابت این نداشتیم.

مطمئن باش اگر ادم خوبی پیدا شه اصلا براش مهم نیست

عزیزم اول بگم که من قبل از ازدواجم پایین شهر ساکن بودم

خودم به خاطر حساسیت روی این موضوع تمام موقعیت های خوب رو رد میکردم

این که میگم مال ۲۵ سال پیشه که من تازه دانشگاه قبول شده بودم

دانشگاهم شمال تهران بود کلی خواستگار دلشتم رد کردم

با این که پدرم موقعیت شغلی بدی نداشت

آخرش هم یگ چندسالی رفتیم اجاره سمت غرب تهران تازه خواستگار راه دادم و ازدواج کردم

یعنی بدون مهمه هر کی هم میگه نه باور نکن

یا با موقعیت های خوب هم محلی خودتون ازدواج کن که بهترین حالت هست یا از خانواده ات بخواه اگه میخوان نوقعیت بهتری داشته باشی

جا به جا بشن

اره میدونم ولی واقعا ناراحت میشه خب ادم 

حق داری آدم احساس خورد شدن میکنه 

ان شاء الله به حق همین روزهای پر نور خدا یکی قسمتت بشه که غرق خوشبختیت کنه

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.