2752
2734
عنوان

خانومایی ک درامد دارید کارتتون دست شوهرتونه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 34 پست
خوبه شوهرت قبول کرده  با این شرطی ک شما گذاشتی هر کس دیگه ای بود نمیذاشت بره سر کار  حدا ...

آره اونم با یک بچه ی نوزاد همسرم همش نگران بود و میگفت ولش کن بچه مون آسیب میبینه و ... ولی من ول کن نبودم 😄 البته الان که میبینه فشار مالی یکم از روی دوشش برداشته شده و خیالش راحت تر شده و پشت ش گرمه دیگه ناراحت نیست 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستم استاد دانشگاه هست و بهم كگفت يه خواستگار دارم ليسانس و كارمند سپاه اينا بود و ميگفت مادرم ميگه عقايدش به ما ميخوره قبولش كن! و بهم ميگفت پسره ميگه كارت حقوقت روزبايد بدي دست من! منم گفتم بدون فكر كردن ردش كن!! اون لايق تو نيست

عزیزم یعنی چی نمیذاره بری سرکار؟!

اولا مگه دست اونه؟! اگه خانمی قبل از ازدواج شاغل بوده مرد قانونا نمیتونه مانع کار کردنش بشه‌‌.

دوما اصلا نذاره خیال میکنی لطف کرده بذاره بری کار کنی و زحمت بکشی و آخرشم پولاتو ببره؟

والا من تا حالا مردی تا اینحد وقیح و بیشعور و زنی تا این حد کم عقل ندیدم که همچین کاری بکنن.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.