2733
2734
عنوان

خدایی ما زمان بلوغ چ شکلی بودیم الانیا چ شکلین

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه اقا هستم ولی تو دوران بلوغ من خیلی خوشگل بودم وزشت نشدم  البته این گفته دیگران بود  ...

بله شما عامرخانی خب😂😂🤦‍♀️

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

وای من صورتم جوش داشت بعد انگار پف داشت

الان صورتم لاغرتر شده زوایاش مشخص شده،بعد رنگ پوستم روشن تر شده،بینیموعمل کرده

خدایاشکرت که از دوران بلوغ گذشتم😂😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2731

تازه با اون وضعیت بازم واسه پسرا جذابیت داشتم شماره میدادن😂😂😂

وااااایییی کل خونشونو آتیش بزن پس😂

،🤣🤣🤣🤣🤣تازه بعضی وقتا برای یادآوری برام میفرستن،اما من اهمیت نمیدم ،منم گفتم حداقل من بدون عمل خوب شدم اما شماها مجبور شدین عمل و جراحی و ...کنید تا قیافتون عوض بشه،😁

،🤣🤣🤣🤣🤣تازه بعضی وقتا برای یادآوری برام میفرستن،اما من اهمیت نمیدم ،منم گفتم حداقل من بدون عمل خ ...

وای اینایی ک اینجور عکس هارو میفرستن واسه آدم هیچ درکی از شعور ندارن. من ی دوست داشتم چندوقت یبار واسم اون عکس های سمی رو ک مثلا تو دوران دبیرستان با هم انداخته بودیم کات میکرد واسم میفرستاد خیلی بدم میومد دیگ کات کردم باهاش

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
وای اینایی ک اینجور عکس هارو میفرستن واسه آدم هیچ درکی از شعور ندارن. من ی دوست داشتم چندوقت یبار وا ...

مثلا میخواندبگن الان خوب شدی ببین قبلا چی بودی ،من اصلا برام مهم نیست بالاخره باید بپذیرم دوران بلوغم خیلی داغون بودم،😂😂😂اما اونا همین الانم با صدتا عمل و آرایش بازم قشنگ نیستن