2733
2734
الان زن رضا داوود نژاد وقت تشهیه جنازه نگا کردم کاملا آرایش داشت 

اون فیلمی که رو صندلی نشستن و عینک آفتابی دارن منظورتونه؟  آرایش خاصی نداشتنااا. 

موها رو قبلا رنگ کردن،  چشما که مشخص نیست.  لبشون رو  متوجه نشدم رژ لب داره یا نه. هر چند ممکنه اونم رژ لب نباشه،شیدینگ باشه.

افسون هستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تو مراسم پدرم داشتم گریه میکردم ولی داد وبیداد نمیکردم....همه میگفتن تو خودت نریز گریه کن....آخرش ...

روح پدرتون شاد.

منم خیلی شنیدم که میگن فلانی انگار نه انگار عزیزش فوت کرده، تو مراسم صداش در نمیومد. از دل سوخته طرف خبر ندارن که داره آتیش می‌گیره.

افسون هستم...
روح پدرتون شاد. منم خیلی شنیدم که میگن فلانی انگار نه انگار عزیزش فوت کرده، تو مراسم صداش در نمیومد ...

خیلی ممنونم عزیزم....به خدا هنوز یک ساله از فوتش میگذره من هرشب تو خلوت خودم براش گریه میکنم....به قول شما هیچکس از دل همدیگه خبر نداره

مامانم بعد فوت بابام سرشو می‌کوبید به دیوار ...چند دقیقه بعدش میگه خوراکی های توی یخچال رو هم جمع کن من خودم مونده بودم تو کارش....یا بابامو گذاشتیم تو سردخانه برگشتیم نهار سفارش دادن یکی میگه سماق بده اون‌یکی میگه نوشابه بده !بابا عزیز طرف تو سردخانه اس آخه ....من تا سه روز نتونستم غذا بخورم

من پدرم ناکهانی سکته کرد قبلش هیچ مشکلی نداشت .وقتی خبر دادن من تاشب هرچی ادم اومد رفت من اصلا گریه نکردم اصن انگار شوک شده بودم نمیدونستم چه خبره پسر کوجیکم بغلم بود همش به اون شیر میدادم