2752
2734
ژیمناستیک خیلی علاقه داره ی جلسه امتحانی رفته قبل عید هی هرروز میگه کلاس کی شروع میشه دوس دارم حتما ...

باشگاه پسرتو. تابستون. بنویس

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘
اره ی کیک کوچیک میخام بخرم ولی دلش ایرپاد میخاد شوهرم 😞

دلش بخواد مگه طرف هرچی دلش خواست باید براش بگیری؟نگا به جیبت کن نه به دل اون تولد اسمش روشه هدیه دادن حالا هرچی میتونه باشه حتی چیز کوچیک مهم اینه به فکرش بودی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با دستور پخت اشپزخونه کوچیک من خودت کیک درست کن و ی شام حسابی 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
باشگاه چی بنویسی؟ هزینش چنده؟ دخترم ۶.۵سالشه پارسال. کلاس ننوشتمش اگه باشگاه رفتنش جوریه که. قرار ...

ژیمناستیک خیلی علاقه داره ی جلسه امتحانی رفته قبل عید هی هرروز میگه کلاس کی شروع میشه دوس دارم حتما ی رشته رو ادامه بده