2733
2734
بزار از چشم تو ببینه عروسیم نیان  من چون خط قرمزه مه برام مهم نیست  حداقل خودت زودتر برو ...

اگه میدونستم اومدنشون به دردم میخوره ناراحت نمیشدم ولی میدونم نه سلیقه دارن نه عرضه ی کاری دارن فقط میپیچن ب دست پای همدیگه

کاربری دوممه😊
عزیزم اون متنی ک درمورد تالار فرستادم تو همین تاپیک رو خوندی؟نظرت چیه

آره عزیزم خوندم تو نظرت رو بگو ولی خیلی حرص نخور 

چون بلاخره پول باباته اون باید خرج کنه 

ولی من خودم بشخصه اگه بودم برا جهازم خودم تصمیم میگرفتم چون دیگه الان اون خونه ماله منه وسایلا هم مال منه منم که باید تصمیم بگیرم و تا آخر هم پای تصمیمم میمونم و حرف زور رو قبول نمیکنم به هییییچ وجه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه میدونستم اومدنشون به دردم میخوره ناراحت نمیشدم ولی میدونم نه سلیقه دارن نه عرضه ی کاری دارن فقط ...

افرین خب چرا میخوای تو خونت راهشون بدی؟! 

بیرونشون کن برن گم شن بابا 

اومدن درو باز نکن براشون 

بگو اینجا خونه منه من دعوتتون نکردم برگردین پیش کسی که دعوت تون کرده برید خونه اون 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕