2752
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 825164 بازدید | 41459 پست
سلام. من دیشب اورژانسی زایمان کردم.به خاطر قلبم. حالا هم داخل سی سی یو هستم. ایشالله همتون حاجات قل ...

اي جانم سلام مامان خانوممم

مبارك باشه گلم♥️

قدم گلپسري پر از خير و بركت باشه براتون♥️

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشد چون خدا نخواست💔و بلاخره معجزه هميشه اتفاق ميوفته در تاريخ ٠٣/٠٣/٠٣ بيبي چكم مثبت شد💕خدايا خودت مراقبِمون باش🤍 ٠٣/٠٣/١٠آزمايش مثبتمم گرفتم🌾
دوباره باردار شدم خارح رحم شد لوله مو از دست دادم

آخي عزيزدلم 

متاسفم خيلي سخته و بده...

ولي بدون بعدهر سختي آسوني هست و مطمعنم روزاي خوبي در انتظارته توكل برخدا ♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشد چون خدا نخواست💔و بلاخره معجزه هميشه اتفاق ميوفته در تاريخ ٠٣/٠٣/٠٣ بيبي چكم مثبت شد💕خدايا خودت مراقبِمون باش🤍 ٠٣/٠٣/١٠آزمايش مثبتمم گرفتم🌾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اي جانم سلام مامان خانوممم مبارك باشه گلم♥️ قدم گلپسري پر از خير و بركت باشه براتون♥️

ممنون ثریای عزیزم

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
آخي عزيزدلم  متاسفم خيلي سخته و بده... ولي بدون بعدهر سختي آسوني هست و مطمعنم روزاي خوبي در ا ...

خواهری راستی چه علائمی داشتی قبل از اینکه بفهمی نینی داری  الان چ علائمی

منم  مامان میشم    خدایا بهت ایمان دارم مثل همیشه  خدایاشکرت تحویل سال 1403 نینی خوشگل وسالم تو دلم دارم

دوستان من میترسم بی بی بزنم🥺🥺🥺

من این ماهی لتروزل خوردم امپول زدم 

هشت روزه دوفاستون قط کردم هنوز فردا موعدمه 

ولی من همیشه سر موعد پریود نمیشم 

دو سه روز زودتر میشم

یعنی امیدی هست🥺صبرکنم فردا اگ نشدم بزارم؟؟

همیشه بعد اینکه دوفاستون قط میکردم چهارروز بعد میشدم

...‌
ممنون ثریای عزیزم

فائزه جان 

میترسم بی بی بزنم🥺🥺🥺

من این ماهی لتروزل خوردم امپول زدم 

هشت روزه دوفاستون قط کردم هنوز فردا موعدمه 

ولی من همیشه سر موعد پریود نمیشم 

دو سه روز زودتر میشم

یعنی امیدی هست🥺صبرکنم فردا اگ نشدم بزارم؟؟

همیشه بعد اینکه دوفاستون قط میکردم چهارروز بعد پری میومد 

چند ماهی هم هست با قرص پری میشم زودتر از موعد پری میشم یعنی همیشه دو سه روز زودتر دقیقا سه الی چهارروز بعد قط دوفاستوت پری میشدم 

الان هشت روزه از قط دوفاستون میگذره ۱۸روز از امپول

...‌
سلام. من دیشب اورژانسی زایمان کردم.به خاطر قلبم. حالا هم داخل سی سی یو هستم. ایشالله همتون حاجات قل ...

سلام مبارکت باشه عزیزم ب ناز پدرو مادرش بزرگ شه و عاقبت بخیر شه

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
فائزه جان  میترسم بی بی بزنم🥺🥺🥺 من این ماهی لتروزل خوردم امپول زدم  هشت روزه دوفاستو ...

سلام عزیزم بیبی چک بزن انشالله ک مثبت باشه برات

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
سلام مبارکت باشه عزیزم ب ناز پدرو مادرش بزرگ شه و عاقبت بخیر شه

قربون محبتت عزیزم. 

زردی گرفته . چیکار کنم.

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
پری اومد😔

خودتو ناراحت نکن صبور باش استرس و ناراحتی کارتو سخت میکنه تا میتونی ب بارداری فک ن‌کن ولی خودتو با داروهای تقویتی و مغزیجات و سبزیجات تقویت کن گوشت گوساله و گاو نخور لبنیات کم چرب استفاده کن تو هفته خودتو و شوهرت دو یا سه بار قهوه بخورید حداقل البته شوهرت هرروز بخوره ک عالیه اقدامتو با عشق و بدون استرس انحام بده چون استرس براجفتتون سرده تا میتونید فقط دوش آب ولرم بگیرید آب داغ برا جفتتون ضرر داره بعد اقدام فوری از جات بلند نشو و دوش نگیر چون دوش بعد اقدام محیط رحم رو سرد میکنه موقع پریودیم چیزای خنک نخور برا رحمت سمه و با روغن سیاهدانه تا آخر پریودی حتما زیر دلتو ماساژ بده انشالله ک ب لطف خدا مادر میشی

قربون محبتت عزیزم.  زردی گرفته . چیکار کنم.

از عطاری شیر خشت بگیر بریز تو استکان و آبجوش بریز روش بذار خوب حل شه یکم از آبشو از صافی رد کن ولی ته استکان رو بریز دور چون خاک توشه بعد با قطره چکان یه ۵ قطره بریز رو زبونش بخوره زیاد بش ندی براش ضرر داره لامپ مهتابی حتما براش روشن کن لباس کم بپوش براش ولی نذاری جلو کولر باشه مریض شه خدا نکرده خودتم روزی یکی دو لیوان خاک شیر بریز تو آب بخور تا از شیرخودت ک میخوره روش تاثیر بذاره عرق کاسنی هم خودت بخور تا از شیرت بش برسه

خودتو ناراحت نکن صبور باش استرس و ناراحتی کارتو سخت میکنه تا میتونی ب بارداری فک ن‌کن ولی خودتو با د ...

اینقد غم دلمو گرفته😔امشب کلی تدارک دیدم برای سوپرایز تولد همسرم هیچ راهی نداشتم وگرنه کنسل میکردم 

چون سراسر دلم غم گرفته چقد مگ برا خدا سخته😔

...‌
خواهری راستی چه علائمی داشتی قبل از اینکه بفهمی نینی داری   الان چ علائمی

دورت بگردم خواهري اول از همه انشالله به حق همين روزاي عزيز روزي خودت🤩♥️

دوم من اصلا اين سري علائم نداشتم😐فقط دل درداي خيلي بدي داشتم و چون ماهه اول اقدامم بود يك درصد بهش فكرم نميكردم حقيقتاً 

الانم علائمي خاصي ندارم،گهگاهي شبا يكم تهوع دارم و صبح زود

و اينكه خيلي گرسنم ميشه😲نگران وزنمم هي ميخوام رعايت كنم ولي ضعف ميكنم نميتونم 

راستي بعضي اوقات گرفتگي عضلاتم دارم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706