2752
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 825767 بازدید | 41478 پست
خوبی ارامیس جان چقدر مهربونی که اینقدر به بچه ها ارامش میدی خدابهت سلامتی بده منم اینجا میام اروم می ...

قربونت عزیزم خوبم خونمون جابجاشده انروز دخترم دهنش خورد ب کفه در ورودی حال لبش ترکید خیلی ازش خون رفت کلی براش گریه کردم حالم براش گرفت طفلک😭 از خودت چ خبر تو اقدامی جان دخترم همیشه منتظرم وقتی میام اینجا بیام ببینم توام عکس بیبی چک مثبتتو گذاشتی و مادر شدی انشالله ک ب لطف خدا همینم میشه برات 

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
دورت بگردم بازم خداراوهزار مرتبه شکر منم به معجزش ایمان دارمم امروز باید همسر بره ازمایش ...

قربونت برم من ساناز جونم برات هميشه دعاميكنم

انشالله به حقِ ٦ماهه ي امام حسين  همون روز بيبي چكت مثبت بشه و خدا يه بچه صحيح و سلامت بهت بده😍♥️

من بيبي چك م روز تولد امام رضا مثبت شد 

و تا هميشه مديون امام رضا هستم

هميشه ذكر "ياجواد الائمه ادركني" رو ميگم خيلي خوبه😍

خوش خبر بياي انشالله تو ديگه دوردونه ي مايي ،تكميل كننده ي خوشحاليمون😍

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشد چون خدا نخواست💔و بلاخره معجزه هميشه اتفاق ميوفته در تاريخ ٠٣/٠٣/٠٣ بيبي چكم مثبت شد💕خدايا خودت مراقبِمون باش🤍 ٠٣/٠٣/١٠آزمايش مثبتمم گرفتم🌾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربونت عزیزم خوبم خونمون جابجاشده انروز دخترم دهنش خورد ب کفه در ورودی حال لبش ترکید خیلی ازش خون رف ...

اي خداااا عزيزدلم🥺🥺🥺

چقدر بددد ، حتمًا اسپند دود بده اراميس جان

انشالله كه بلا ازتون بدور باشه 

چقدر ناراحت ميشم اين كوچولوها طوري شون بشه🥺😢♥️

در پناه خدا باشن همه بچه ها انشالله مراقب گل دخترت باش ♥️🥰

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشد چون خدا نخواست💔و بلاخره معجزه هميشه اتفاق ميوفته در تاريخ ٠٣/٠٣/٠٣ بيبي چكم مثبت شد💕خدايا خودت مراقبِمون باش🤍 ٠٣/٠٣/١٠آزمايش مثبتمم گرفتم🌾
اي خداااا عزيزدلم🥺🥺🥺چقدر بددد ، حتمًا اسپند دود بده اراميس جانانشالله كه بلا ازتون بدور باشه چقدر ...

قربونت عزیزم خدا تو دلیتو حفظ کنه و انشالله ب وقتش بسلامتی هم بغلش کنی درست میگی واقعا درآوره اشکشون درمیارد

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲