2737
2739
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816478 بازدید | 41174 پست
تو سونو انتی احتمال دختر داد دو هفته بعدش رفتم گفت دختره انومالی هم ک گفت دختره🥰شماهم بچه اولته؟

بسلامتی عزیزم 🥰

نه گلم ، من دو تا پسر دارم و فقط به این امید دوباره اقدام کردم که دختر باشه ، البته ناشکری نمیکنم اول سالم باشه بعدش هم ان شاالله اگه خدا مصلحت دونست دختر باشه 🙏

سلام به مامانای گل.منم دو هفته ست امپول اچ اس جی زدم اما دلشو ندارم بی بی بزنم.دعا کنید منم باردار ب ...

سلام عزیزم 

انشالا شما هم همین ماه خبر بارداریتون رو اینجا بذارین 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم فائزه جان 😍🌺 ممنونم خواهر گلم ، اره خداروشكر خيلي بهترم خدا كمك كنه  اون روزاي س ...

ثریا جون حتما همین طور میشه. تومان به خدا. 

ایشالله به زودی عکس بی بی چک مثبتت را بزاری داخل گروه و ما می یایم برات ذوق می کنیم🤲🌹

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
بچه ها سونو انومالی دیگ مثل انتی آزمایش نداره؟

سلام نه نداره دیگه سونو نرو تا ۳۷ هفته انشالله

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
2731
ممنون عزیزم من داغی بدترازاین رو تجربه کردم و با این ب راحتی کنار اومدم ی قطره اشکم نریختم..چشم ممنو ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم انشالله خدای  مهربان دلشادت کنه 

خدای مهربونم همیشه همراهم بودی همیشه دستمو گرفتی همیشه هوامو داشتی به بودنت ایمان دارم ...😊💚❤️
بسلامتی عزیزم 🥰 نه گلم ، من دو تا پسر دارم و فقط به این امید دوباره اقدام کردم که دختر باشه ، البت ...

خدا حفظ کنه پسرای گلتو ایشالا با ی دختر ناز خوشحالیت تکمیل شه😍

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️خدایا شکرت❤️
سلام نه نداره دیگه سونو نرو تا ۳۷ هفته انشالله

مرسی عزیزم چشم،خداحفظ کنه دخمل نازنو با اون موهای خرگوشیش🥰ای ننه😋

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️خدایا شکرت❤️
2740
مرسی عزیزم چشم،خداحفظ کنه دخمل نازنو با اون موهای خرگوشیش🥰ای ننه😋

قربونت عزیزم.کوچیکته.انشالله ک شمام ب سلامتی تو دلیتو بغل کنی ب لطف خدای مهربون

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
ثریا جون حتما همین طور میشه. تومان به خدا.  ایشالله به زودی عکس بی بی چک مثبتت را بزاری داخل گ ...

قربونت برم من العي آمين 

مرسي بابت دعاي خيرت قشنگم❤️❤️

نشد چون خدا نخواست...💔
قربونت برم من العي آمين  مرسي بابت دعاي خيرت قشنگم❤️❤️

ثریای خوش قلبم ازخدا برات یه نی نی سالم میخوام الهی که به حق حضرت رقیه به همین زودی دامنت سبز بشه خواهر💚💚💚🧿💜

خدای مهربونم همیشه همراهم بودی همیشه دستمو گرفتی همیشه هوامو داشتی به بودنت ایمان دارم ...😊💚❤️