2733
2734
عنوان

همسایه بغلی مون با بچه هاش ۱۶نفرن

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 22 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهتره به جای آپارتمان خونه حیاط دار داشته باشند 

همچین خانواده های براشون فرق نمیکنه یکی از همسایه های ما همینطوری هستن فوق العاده شلوغ از ساعت پنج عصر صدای آمپلیفایر داخل حیات تا یک ،،رفت وامد که نگم با پا در میزنن اصلا انگار نمی‌دونن زنگ چیه صدای حرف زدنشون‌که نگم بلند بلند به هیچ عنوان مردم دار نیستن 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2731
ما هم یه همسایه جدید واسمون اومده افغانی هستن دوتا خانواده با هم هستن فکر کنم ۱۲ نفری بشن همش سر و ص ...

همسایه ما دیشب انگار بمب میزد ,گرومپ بچم قلبش باهزارتا میزد ,تازه طلبکارم هستن که چرا اعتراض کردیت ما ترسیدیم ,زنه میگه حاملم ترسیدم لکه دارم ,اصلابچش قلب نداره میخواد مظلوم نمایی کنه

همسایه ما دیشب انگار بمب میزد ,گرومپ بچم قلبش باهزارتا میزد ,تازه طلبکارم هستن که چرا اعتراض کردیت م ...

دیوانه ان همسایه هاتون یه تختشون کمه

چشونه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
خودشون سروصدامیکنن خودشونم میگن ما از اعتراض  شما ترسیدیم ,ان شاالله شرشون کم بشه

انشالله حقیقتا همسایه های شما دیگه خیلی نوبرن

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌