2733
2734
عنوان

به خواستگارم راجب برادرم بگم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 23 پست
اخه واقعا ادم روانی و بدیه چرا بدش نکنم؟ 

چون فردا تو اولین بحث میزنه تو چشمت. من تجربه ۹سال زندگی دارم ک بهت میگم خانوادتو جلو شوهر بد نکن 

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

میگه تو ادمی هسی ک با داداش خودتم نمیتونی بسازی میخای با من یا خانوادم بتونی؟بعد میخای چی‌بگی .

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ای بابا همینو کم داشتم که خودم بشم آدم بده😓

عزیزم همه جا همینه

هیچ وقت همچین مسائلی رو ن به شوهر و حتی خانواده شوهر نگو 

دیدم که میگم میزنن تو سر عروس جرات نداری واسه چیزی اعتراض کنی اونوقت

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم
اخه واقعا ادم روانی و بدیه چرا بدش نکنم؟ 

حالا وقتی همین آقا چهار روز دیگه شماتت کرد که خانوادت فلانن برادرت اونجوره، تو هم به اونا رفتی میای دوباره تاپیک میزنی گریه میکنی

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
آخه کلا هیشکی باهاش نمیسازه فقط من نیستم🥲

بقیه وقت تحلیل روابط برادرت با دیگران رو ندارن. 

اونها فقط اطلاعاتی که تو بهشون میدی رو تحلیل میکنن، اگر بد ازخانوادت بگی، اونها تو خلوت خودشون موقع تصمیم گیری میگن اینا خانواده بدرد نخورین، دختره رو رد کن بریم سراغ کیس بعدی. 

در فرض محالم بیان خواستگاریت، فردا هر چی بگی، میگن نه که اخلاق خودت و خانودات عالی بود،چه توقعی از ما داری؟

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 

فک نکنم اندازه من از برادر کتک خورده باشی

هفت تا داداش دارم از هفت تا کتک میخوردم روزانه..روزی نبود ک نخورم ..بزرگتر ک شدم ماهی شاید یکبار کتک می خوردم....۲۹ سالگی شب بله برونم کتک خوردم بشدت قبل اومدن مهمونا...روز عقد، خواستگاری..عروسیم رو با استرس کامل گذروندم هیچ لذتی ازش نبردم

کلا مورد ظلم زیادی قرار گرفتم..الانم با خانواده شوهرم قطع ارتباطم ب خاطر حرفی ک پشت سر داداشم زدن....الان اونا شدن تنها پشت و پناهم..اونام هم پشیمونن

ولی کل بچگی و آینده من نابود شد..همیشه تو خلوت خودم  ب خاطر آسیب هایی ک دیدم گریه می کنم

ولی نمیزارم حتی شوهرم پشت سرشون چیزی بگه چ برسه ب خانوادش

گریزانم از این خانه،ولی :چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……