2733
2734
آره حتما فردا میرم  چون هاله انداخته میشه مثبت باشه دیگه نه؟

عزیزم این دیگه هاله نیست صورتی هست  مبارکه مثبته

آز بده

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثبته

برای برآورده شدن حاجت دلت دعا کردم منم مثل خودت 

چندسقط داشتم خیلی برات خوشحالم الهی نی نی تو صحیح وسالم بغل بگیری بزرگش کنی وعاقبت بخیری شو ببینی منو دعا کن منم به آرزوم برسم 

برای برآورده شدن حاجت دلت دعا کردم منم مثل خودت  چندسقط داشتم خیلی برات خوشحالم الهی نی نی تو ...

ممنونم عزیزم😘😘😘😘

الهی بحق عصمت حضرت زهرا سلام الله علیها خدا بزودی زود یه نی نی سالم بهت عطا کنه 🤲

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

حاجتت رو گرفتی تگم کن خبرم کن تا خوشحال شم🤗😍😍❤

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭

سلام عزیزم من امروز دو روزه که از موعدم میگذره بی بی گذاشتم منفی شد دوساله اقدامم برای منم دعا کن 😔😔

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم 🍃❤️                             وَحَنیْنی ألیکَ یَقْتُلُنی ...❤️‍🩹💌
ممنونم عزیزم😘😘😘😘 الهی بحق عصمت حضرت زهرا سلام الله علیها خدا بزودی زود یه نی نی سالم بهت عطا کن ...

الهی آمین عزیزم

ممنون از دعای قشنگت مامانی جون الهی حاجترواباشی خدا کنه برسه اونروز بخدا سریع بهت خبرمیدم عزیزمهربونم😘😘😘

مبارک باشه گلم برا منم دعاکن مثبت شه بی بی چکم...چشم انتظارم خیلییی

انشاءالله عزیزم بزودی خبر خوبه رو میبینی 🥺

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40