2752
2734
عنوان

کامپوزیت الان واحدی چنده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 24 پست
خب دیگه حتمی انجام بده گفتم اگه در حد سفید شدن میخوای انجام بدی بلچینگ کنی

میگم فاصله دارن اول ارتوندسی نکنم ؟ یا همون کامپوزیت کافیه ؟ 

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه هر چی که دکتره میگه رو انجام بدی ۴ ۵ سالم دووم میاره

مرسی خوشگلم...منم‌موندم بین دوراهی کامپوزیت و بلچینگ...

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
2731
میگم فاصله دارن اول ارتوندسی نکنم ؟ یا همون کامپوزیت کافیه ؟ 

نه خیلی هزینتون بالا میره 

من خودم ارتو کردم وقتی سنم کم بود و دو سه سال هم باید تو دهنت باشه که برای سنای بالاتر سخته بنظرم

لطفا لایک نکنید:/

منم دندونام از هم فاصله دارن و دندون نیشم خیلی نا فرمه 😂 اصلاً نمی‌تونم جایی بخندم و کلی اعتماد به نفسم اومده پایین. متاسفانه پولم ندارم برم کامپوزیت کنم😂💔

آهای تویي که داري امضاي منو مي‌خوني ، الهي من به همه آرزوهام برسم 🦥
مرسی خوشگلم...منم‌موندم بین دوراهی کامپوزیت و بلچینگ...

اگه دندونات ظاهرش ایرادی نداره بیلچینگ کن اما اگه بهم ریختس کامپوزیت کن اینم در نظر بگیر که کامپوزیت به دندون اسیب میرسونه و نازک میکنه دندون رو

لطفا لایک نکنید:/
اگه دندونات ظاهرش ایرادی نداره بیلچینگ کن اما اگه بهم ریختس کامپوزیت کن اینم در نظر بگیر که کامپوزیت ...

کامپوزیت باید چندسال بعد ترمیم‌کنی همون رو یا واحدای دیگه جاش بذاری؟؟

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
منم دندونام از هم فاصله دارن و دندون نیشم خیلی نا فرمه 😂 اصلاً نمی‌تونم جایی بخندم و کلی اعتماد به ...

کامپوزیت برای دندونی فاصله زیاد داره خوب نمیشه انشاالله هر وقت پول اومد دستت ارتو کن