2733
2734
خیلی حس خوبیه وقتی ک همه دارن پز طلا میدن و تو همون آدم اصیل موندی و هرچی داری خداروشکر میکنی

حس خوبیش میتونه ب اینم باشه بقیه پز میدن ولی تو زندگیتو میسازی باهاش میفروشی میزنی ب زندگیت خونه میسازی از مستاجری در میای یا باهاش ی کار راه میندازی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که هر چی داشتم فروختم 

همش چشم شوهرمو فامیلاش پی طلاهام بود تا یه مساله ای پیش میومد به شوهرم میگفتن طلاهای زنتو بفروش خودشم بدتر راحت شدن الان نه که ندارم ناراحت باشم ولی خب سرمایه بود برام حتی حلقمم سر بدهیای شوهرم فروختم 

من راستش را بخواهی فقت انگشتر طلایی که دارم  پیشم باشه از 100 تا گردنبند بیشتر خوشحال میشم 

چون اون انگشتر که به دستم باشه از هیچی خجالت نمی کشم 😅😅

قبلا بابام برای تولدم برام گردنبند طلا گرفته بود اما به گردنم نمی کردم 

همون انگشتر را خیلی دوست دارم ❤️