2733
2734
نه تیروئید ندارم فقط فقرآهن فیریتینم 4.8 نزدیکه پریود بشم یه لحظه تپش قلبم بالاست یه لحظه انگار ضربا ...

عزیزم روزی 4 قاشق غذاخوری شیره انگور توی یه لیوان آبگرم بریز و بخور. بهترین دارو برا کمبود آهنه. یه نسخه دیگه هم هست که اونم خیلی مجربه. خواستی برات بفرستم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم روزی 4 قاشق غذاخوری شیره انگور توی یه لیوان آبگرم بریز و بخور. بهترین دارو برا کمبود آهنه. یه ...

ممنون آره حتما برام بفرستین شمام فقرآهن داشتین؟! میشه یکم باهاتون صحبت کنم 

2731
ممنون آره حتما برام بفرستین شمام فقرآهن داشتین؟! میشه یکم باهاتون صحبت کنم 

نه گلم من مشکل فقر آهن ندارم. پسرم تقریبا 3 سال پیش داشت. منم اون موقع شروع بارداریم بود و هرروز بادام سنگی میشکوندم و میخوردم. روزی 14 دونه. به پسرم هر روز 14 دونه میدادم. چند ماه که خورد بردمش آزمایش دوباره رفع شده بود.

این نسخه‌ایه که گفتم

سوخت موشکه لامصب😅

مغز گردو ایرانی و مغز بادام سنگی ایرانی و مغز فندق سفید شده و مغز بادام هندی و مغز پسته خام. مجموع اینا 100  گرم به همراه 200 گرم نبات پودر کنید و در ظرف شیشه‌ای درب دار نگهداری کنید.

4قاشق غذاخوری از این ترکیب داخل یه لیوان شیر گرم به همراه 2عدد خرما یا رطب ریخته درب لیوان رو بذارید و بعد از 20 دقیقه هم بزنید و با نان سنگگ برشته شده به عنوان وعده صبحانه یا شام نوش جان کنید.  

منم داشتم میرفتم توکما. آخرم کارم به تزریق خون کشید    

منم خیلی ضعیف شدم از بس بی اشتهام همش هم خس غش دارم 

دکترم رفتم متخصص طب سنتی چون من یه بار دیگم اینجور شدم تغذیه ام مشکل داره

یعنی اینا رو بخورم میاد بالا مجبور به تزریق نشم

یکم بهتر میشی،من خودم فقر آهن داشتم یه مدت همین شیره و اسفناج و ...خوردم حالم بهتر شد

حالا توهم امتحان کن یه مدت خوراکی هایی که آهن داره و خونسازه بخور خوب میشی

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری؛این صبر که من میکنم افشردن جان است🩹💔