2752
2734
لینکشو بزارید لطفا.اشناش کی بود

اشناش گفت زنداداش سعیده همون نامزد قبلی آلای

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

آلاي صبور اگه اومدي اينجا سرزدي 

ميخوام بهت بگم عزيزم از اين موضوع ناراحت نشو من كل داستان شما رو خوندم و تا اونجا كه اصلا چيزي نبود كه  به خاطر آشنا تون بخواي ناراحت يا حس بدي داشته باشي همه ما ممكنه عقده هايي از رفتار هاي بد اطرافيان در مواقع مختلف داشته باشيم و هرگز بازگو كردن اين احساسات بد موجب ناراحتي شما نبايد بشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شاعرك كاش تو خصوصي آشنايي ميداد ديگه اينطور ي آبروريزي و اعصاب خوردي شد كه

این بندۀ خدا هم تاپیک زد گفت خیلی هیجان دارم،  (قبلش هم خصوصی تکست داده بود به آلا ولی آلا نیومده بود سایت) و می گفت چون نتونسته بود هیجانش رو کنترل کنه تاپیک زده.

ولی من همون لحظه که تاپیکش رو دیدم فهمیدم الان جو متشنج می شه.   
چند تا از کاربرا خیلی باهاش بد حرف زدن، یکی هم که بی وقفه فحش می داد بهش   طفلی 20 بار هم معذرت خواهی کرد ولی ...

ولی آلا خودش همچنان صبور...  

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  
شاعرک فکر کردم نوشتی آشه جو میخواستم طرز تهیه شو بدم بهت خخخخخخخ

قربون دستت دختر! رو چشمم می ذارم دستور تهیه ات رو!   
من هیـــــــــچ آشی بلد نیستم درست کنم، خیلی هم دوست دارم، سالی یکی دو بار اگه قسمتم بشه برم تو رستوران ایرانی بخورم.

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.