2752
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید بچم سه روزه اسهاله

| مشاهده متن کامل بحث + 107 بازدید | 37 پست
حالت اسهالش چطوریه؟

زرد رنگه و ابکی 

دوبار صبح رفته

یه بار ظهر 

یه بار بعداز ظهر 

یه بار هم شب رفت 

خیلی شدید نیست گاهی در حد چندتا لک گاهی هم کامل پوشک کثیف میشه

جان عزيزاتون تاپيك سياسي نزنين .نميتونم جلوخودمو بگيرم تعليق ميشم .ديگه سيم كارت ندارم 😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ...با هسته و پوست اسیاب کن بنداز تو شیر بهش بده 

باشه فردا حتما میدم😣🥲خداکنه تاثیر بزاره

جان عزيزاتون تاپيك سياسي نزنين .نميتونم جلوخودمو بگيرم تعليق ميشم .ديگه سيم كارت ندارم 😭
2731
خب زیادم نیست که ...شایدم مال همون دندانش باشه ....

اره اوایل بیشتر بود الان چون دارو میخوره اینجوره ولی قطع نمیشه 

برای همین نمیخوام برای همین اندازه بستری شه 

اره اوایل بیشتر بود الان چون دارو میخوره اینجوره ولی قطع نمیشه  برای همین نمیخوام برای همین ان ...

لطفا دیگه پیش اون دکتر نرو حتی اگه مجبور شدی ببریش مرکز شهر.....فردا بهش سنجد بده انشاله خوب میشه .....همیشه هم موقعی که احساس کردی داره مریض میشه ببرش که مریضی بیشتر نشه ....بچه ها خیلی گناه دارن ...بخدا من نمیرارم بچه هام علابمشون شروع بشه میبرم دکتر ..

لطفا دیگه پیش اون دکتر نرو حتی اگه مجبور شدی ببریش مرکز شهر.....فردا بهش سنجد بده انشاله خوب میشه .. ...

اتفاقا منم تا علایم میاد فوری میبرمشون دکتر

هردوتا بچه هام همون روز اول بردمشون هردو تب کردن 

برای هردو پنی سیلین تجویز کرد و انصافی هم فوری خوب شدن ولی کوچیکه بعد سه روز اسهال شد

من واقعا نمیدونستم پنی سیلین انقدر خطر داره مگرنه امکان نداشت اجازه بدم تزریق کنن ممنونم بابت اطلاعاتی که بهم دادی و کمکم کردی❤️❤️❤️