2752
2734
عنوان

دوستم یه چیزی برام اورده حس میکنم دعا عکسشو میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 43 پست
وای از همچین ادمی دوری کن

کلا قطع رابطه کردم

راحت شدم 

فکر کن اومد تو چشمای من نگاه کرد گفت چون خونه بابات خوشبخت بودی بعد ازدواج باید بدبخت بشی انقدررر حسود بود 

البته اینجوری نبود طفلک شرایط زندگیش اینجوریش کرد

میشه برای رسیدن به حاجتم برام آیت الکرسی بخونید

عزیزم این چیز بدی نیست دعای عین علی هست مثل حرز هس وخیلی خاصیت های خوبی داره سرچ کنی متوجه میشی

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم این چیز بدی نیست دعای عین علی هست مثل حرز هس وخیلی خاصیت های خوبی داره سرچ کنی متوجه میشی

اااا که اینطور

آخه من گردنم که انداختم خیلی حالم بد بود 

مدام ترس داشتم 

شبا خابم نمیبرد و مدام گریه میکردم

اااا که اینطور آخه من گردنم که انداختم خیلی حالم بد بود  مدام ترس داشتم  شبا خابم نمیبر ...

سرچ بزنید متوجه میشید چیز بدی نیست گلم، منم حرز امام جواد دارم اولین بار ک استفاده کردم با شوهرم دعوام شد نسبت دادم ب حرز😅😅😅درصورتی ک برا پسرم ک استفاده میکنم خیلی عالیه، حس بد گرفتی فک میکنی از حرز بوده، درباره حرز عین علی مطالعه کن که متوجه خاصیتهای زیادش بشی گلم

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
سرچ بزنید متوجه میشید چیز بدی نیست گلم، منم حرز امام جواد دارم اولین بار ک استفاده کردم با شوهرم دعو ...

مرسی عزیزم ولی این نوشته های پشتش چیه ؟

حرز عین علی، نگینی از نور و قدرت با پیشینه‌ای غنی و سرشار از رمز و راز، به حضرت علی (ع) نسبت داده می‌شود. این دعا بر روی نگین انگشتر یا فلزاتی مانند نقره ، برنج و... حکاکی شده و به عنوان دعایی مجرب برای دفع بلا، افزایش قدرت و معنویت و جلب برکت مورد استفاده قرار می‌گیرد. تاریخچه حرز عین علی به صدر اسلام و دوران امام علی (ع) باز می‌گردد. گفته می‌شود که ایشان این دعا را به عنوان هدیه‌ای به یاران خود می‌دادند تا از آنها در برابر خطرات و بلاها محافظت کند.

حرز عین علی، نگینی از نور و قدرت با پیشینه‌ای غنی و سرشار از رمز و راز، به حضرت علی (ع) نسبت داده می ...

عزیز نوشته های پشتشو دیدی ؟ من به اونا شک کردم

اینا نوشته ها رو نمیدونم حرز باز نکردم بدونم دارن یا نه

انشاالله که چیز بدی نیست 🙏🏻

روی خود فلزه هست یا پوست؟ چون حرز عین علی روی فلز میزنن ولی ما بقی رو روی پوست اهو اگر روی پوست هست شاید حرز دیگه ای همراش هست

روی خود فلزه هست یا پوست؟ چون حرز عین علی روی فلز میزنن ولی ما بقی رو روی پوست اهو اگر روی پوست هست ...

نه فلز