2752
2734
عنوان

دوقلو دختر باردارم و دوتا دخمل هم دارم که میشن ۴تا

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 26 پست
میتونی خرج ۴ تا بچه رو بدید  یعنی وضعتون خوبع؟؟؟؟ اگه خوبه به فامیل هاتون بگو ماشالا داشتیم آ ...

اره اینو میگم ولی میگن هیچکس نمیتونه ۴تا بچه رو ساپورت کنه حتی اگه رییس یه شرکت بزرگ باشی 

ولی من در حد خودم و بچه هام دارم و نظر من اینه نباید به بچه ی تنبل رو بار بیارم که همه چیز دراختیارش باشه باید تلاش کردن رو هم یاد بگیره درکنارش امکانات رفاهی هم داشته باشه 

خدایا شکرت بابت همه چی .💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره اینو میگم ولی میگن هیچکس نمیتونه ۴تا بچه رو ساپورت کنه حتی اگه رییس یه شرکت بزرگ باشی  ولی ...

یه مادر نمونه ای 

خوش به حال دخترات

درخت از ریشه آب میخوره🌳🌴                                        انسان از قلبش❤️❤️
2731