2733
2734
عنوان

خاک تو سرم بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 18 پست
موقعیتم خوبه آخه. ولی نمیدونم چرا ندارم

خوب ببین منم مثل تو 

هنوز ۲۲سالم نشده ماشین دارم دانشگاه میرم خانواذم خوبن 

چهرمم خوبه تقریبا 

ولی واسه منم نیست چون فامیل نداریم تو فامیل پسر همسن من نیست 

شرایط تو چجوریه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بسمی تعالی

گل بر روی منور منکه میتونم و نمیکنم

به امید حق بعد از تاپیک خاک بر س**ری شما با آرزوی موفقیت شما عزیزان یه مشت خاک زرین توی سرم میریزم تا مغز عزیزم جوانه بزند و به عاقبت وقت تلفی فکر کرده و سپس عزم خود را جزم کرده سر در کار خود فرو برده و تلاش مینمایم🎅🏻❄🌿

امیدوارم خاکی که بر سرتون میریزید  طلا و الماس بشه و بالاخره ببینید که حتی خاک خالی با آبیاری شما و نور بصیرت شما با بذر ذهن شما به درختی تنومند که ثمره اش را خودتان و اطرافیانتان مبچیند تبدیل میشود و با فراغ بال زیر سایه اش استراحت کرده و با ذهنی آسوده به سمت پروردگار بشتابید باشد که رستگار شویم

به حق همین شب به صلاح و مراد دلتون برسید🎴🌜

خوب ببین منم مثل تو  هنوز ۲۲سالم نشده ماشین دارم دانشگاه میرم خانواذم خوبن  چهرمم خوب ...

منم همینطور

رشته خوبی هم میخونم

مادرم اصلا اهل ارتباطات اجتماعی نیست.فقط پی پسر جونشه

تهشم اگه مجرد بمونم خدا میدونه چقدر غذابم بده و سرکوفت بزنه ولی خودم با تجرد مشکل ندارم