2733
2734
عنوان

اومدن معذرت خواهی از خواهر شوهرم _ من حسودم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2112 بازدید | 86 پست
ولی ربطی نداره خیلی حرص میخورم  شایدم مشکل از منه  از اینکه میبینم پدر شوهر و مادر شوهر ...

خب این اشتباه برادر شماست و زنش شوهر شما اشتباهی نکرده که تازه کار خیلی خوبی کرده طرز فکرتو عوض کن 

میبینی اینجا همه طرف شوهرتن پس یعنی ایراد از شماست که همه دارن یه حرف رو میزنن

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
نمی‌دونم چرا اینطوری شدم  یوقتم از هورمون هامه ولی به نظر من نباید خیلی خودشو تو زندگی خانواد ...

عزیزم دلتو گنده کن 

میفهمم خیلی ناراحتی 

ولی واقعا یه سال دیگه به امروزت میخندی که چرا حرص خوردی 

این ناراحتیت شاید طبیعی باشه ولی با خودت حملش نکن 

بشین با خودت صحبت کن و با خودت به صلح وسازش برس

صادقانه و منصفانه فکر کن 

اگر تو بجای اون زن بودی در مقام یه زن که حالا کتک هم خورده به هر دلیلی 

ایا دلت نمیخواست کسی حمایتت کنه؟واقعا بشین فکر کن و انصاف رو رعایت کن ببین به چی میرسی 

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آخه من از دخالت شوهرم حرص میخورم  کاری به اون ندارم که زندگی خواهر شوهرم چطوره  درضمن دس ...

خب این مشکل از برادر شماست ، دلیل نمیشه چون برادر شما این اخلاق های حمایتگر و نداره، شما انتظار داشته باشی همسرت هم از خواهرش حمایت نکنه

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

این حس شما از روی بد ذاتیه دختر خوب حسادت و رد کردی شما

این دخالت نبوده یعنی واقعا حالت خوب میشد اون مردک میبرد خواهر شوهرتو کتک میزد بعد شوهرت هیچ دخالتی نمیکرد 

برادرشه چرا توقع داری نسبت به حال خواهرش بی تفاوت باشه

ببین نمی تونی در این مورد کاری کنی برادرهای شوهرت خودشون ذاتا اینجوری آن یعنی تابع زناشونن، خانوماشو ...

خیلی بده 

کاش منم شوهرم ذاتا اینطوری بود 

مثلا شوهرم اگر بخواد با مادر و پدرش جایی بره 

من باید برم عقب تا پدر شوهرم بیاد جلو 

ولی جاری هام  اینطوری نیست پدر و مادر شوهرم عقب میشینن خیلی این چیزا حرص داره 

خواهر شوهرم خودش خیلی زن اهل دل و مظلومی نیست  من حس میکنم خودشم تقصیر داره

خب تو هر دعوایی هردونفر مقصر هستن اون ک کاملا بی تقصیر نیست ولی حق هیچ زنی کتک خوردن نیست واقعا

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
خب این اشتباه برادر شماست و زنش شوهر شما اشتباهی نکرده که تازه کار خیلی خوبی کرده طرز فکرتو عوض کن&n ...

آره من حسادت میکنم 

اشتباه کردم 

ولی نمی‌دونم چرا از پس حسادتم بر نمیام 

خدا کمکم کنه 

خیلی بده  کاش منم شوهرم ذاتا اینطوری بود  مثلا شوهرم اگر بخواد با مادر و پدرش جایی بره&n ...

ببین ‌شما باید بپذیری شخصیت شوهرت با برادرهاش فرق داره شما نمیتونی قطعا تغییرش بدی تو هر خانواده طبیعیه یه بچه زورگو هست یکی حسوده یکی مهربونه عین هم نیستن 

شما باید نسبت به کلیات اخلاق و رفتار شوهرت راضی باشی بلاخره اگه این عیبشه یه حسنی هم حتما نسبت به اونا داره 

از زندگی خودتون لذت ببرید

نمی‌دونم چرا اینطوری شدم  یوقتم از هورمون هامه ولی به نظر من نباید خیلی خودشو تو زندگی خانواد ...

اونا کار اشتباهی کردن که دفاع نکردن از خواهرشون درست ولی دم شوهر تو گرم اتفاقا وقتی از خونوادت دوری باید یجوری این نبود رو جبران کرد کسی که اینکارو میکنه ادم حسابیه

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان