2737
2734
عنوان

دوستان مادرا عزیز چند نکته از نوزاد که تازه بدنیا اومده بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 21 پست
ممنونم ازت که نکته قشنگی گفتی 

قربونت عزیزم ان شاءالله بسلامتی نی نی قشنگتو بغل بگیری و همیشه خوشبخت باشین ❤🌹

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلامت باشی عزیزم بشدت استرس دارم دعا کنین واسم لطفا

طبیعیه نگران نباش همه چی عالی پیش میره 🌹🌹🌹 یه نی نی خوشگل که همه زندگیت میشه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2731
یکی منم لایک کنه.پسرم ۱۲روزش هست.یاد بگیرم 

خدا حفظش کنه عزیزم 🌹

من زایمان نکردم، فقط همینقدر میدونم وقتی نوزاد خوابه، پا نشید به تمیزکاری خونه و ظرف شستن، شما هم بگیرید بخوابید و انرژی ذخیره کنید، ماههای اول، همه وظیفه یک مادر رسیدگی به نوزادشِ، نه امور خونه. ( البته به شرطی که فرزند دیگه ای نداشته باشین، وگرنه شرایط سخت تر میشه)

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری.