2737
2739
عنوان

کى کهیر میزنه زیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 83 بازدید | 23 پست
من قبلنم بارها کهیر داشتم مدتی ازارم داده بعد بی دلیل قطع شده.ایندفه خیلی شدید و طولانی شد

شاید عصبیه گلم

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالت تهوع دارم داعم  من وفتی سوال پرسیدم  باردار بودم گفت نمیشه بهت.دارو بدم

خیلی سخته دارو هم نشه مصرف کرد

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2731
بنظرم غذاییه ولی با انواع. اقسام رعایت ها پیداش نکردم.عصبی بودنم خیلی اثر داره شاید نقطه شروعش باشه ...

دقیقا من مطمنم گرمی تشدید میکنه 

دقیقا من مطمنم گرمی تشدید میکنه 

حالا من ی چیزی ب شما بگم من چون باردار شدم نتونستم انجام بدم شما امتحان کن.ی مبحثی وجود داره بنام لیکی گات.ینی بعضیا اون سلامت روده شون بهم خورده تمام مواد الرژن از روده سریع جذب خون میشه و بیماری هایی مث کهیر مزمن بروز میکنه.درمانش هم اب قلم بصورت ناشتا هست.بعضیا ک امتحان کردن ارژی سون قطع سده.اب قلم هم خوشمزه س.من چند روز انجام دادم کهیرم کم شد.بعدش باردار شدم.ی پیج اینستا ک راجع ب این موضوع توضیح داره رو پیدا میکنم برات میفرستم

حالا من ی چیزی ب شما بگم من چون باردار شدم نتونستم انجام بدم شما امتحان کن.ی مبحثی وجود داره بنام لی ...

عزین شگرخدا که بهترین شنیده بودم ولی نمیدونستم دقیق راجع بهش حتما چک میکنم خیلی ممنونم هزیزم

2740

منم ۴۰‌روزه درگیر کهیر هستم وای اولش معدم درد نمیکرد الان حدود یک هفتست اسید معده بالاییی دارم خیلی بالا و اینکه معده درد شدید همش بادگلو دارم با درد معدم شروه به کهیر میکنه تازه تونستم از پزشک متخصص وقت بگیرم هنوز ویزیت نشدم میشه براس بهبودم دعا کنید خیلی اذیتم

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"