2733
2734
عنوان

بی دلیل بیحالم چه مرگمه

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من خیلی اهل تلقین هستم و انقد اطرافم میگن سردی کردی یا گرمیت شده منم شورشو درآوردم کاش میشد اینو ...

بحث سردی یا گرمی کلا فقط انگار تو چند تا کشور مسلمون هست و من جای دیگه ای ندیدم اونم به خاطر این دوست خوبمون بوعلی سینا هستش که البته ایشون تو زمان خودشون فوق العاده بودن اما چون تو اون زمان کالبدشکافی تو اسلام ممنوع بوده تمام تجربیاتش از روی کالبدشکافی گاو و گوسفند بوده پس به این حرفا گوش ندید

آقای ابوعلی سینا واقعا به علم طب در اون زمان کمک بزرگی کردم و الان اگه بودن با این همه پیشرفت جز نخبگان جهان بودن اما خب یک سری از نظریاتشون منسوخ هستش ولی متاسفانه هنوزم دنبال میشه

2731
بحث سردی یا گرمی کلا فقط انگار تو چند تا کشور مسلمون هست و من جای دیگه ای ندیدم اونم به خاطر این دوس ...

بله حق با شماست بهرحال علم روز به روز پیشرفت میکنه و ایرادهای نظریه های قدیمی به مرور مشخص میشه

2740