2733
2734
عنوان

میدونید چرا بعضی مردا میرن سراغ کم سن و سال ها

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با بالارفتن سن اگر فرد توانمندی هاش و جایگاهشو در اجتماع بالا تره ببره قطعا موارد بهتری در انتظارش خواهد بود 

یک دختر هجده ساله ای که هنوز تکلیفش با خودش مشخص نیست و اینده ی شغلی نداره نباید انتظار چیز زیادی داشته باشه از همسر اینده ش 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
میدونی خیلیا با دختر کم سن مثلن شونزده پونزده ازدواج میکنن میگن میخوایم‌ جوری که خودمون میخوایم‌ ترب ...

دقیقا همینه   من شوهرم چندیدن بعد از عروسیمون گفت کاش  وقتی  سنت کمتر بود میومدم میگرفتمت  چرا ؟  چون اون یکی جاریام همه بچه سال بودن اومدن تو خانواده اینا   و هر چی اینا گفتن  اونا گفتن چشم  حرف شنوی   داشتن  ولی من ۲۴ سالم بود  هر چی میکفتن  کار خودمو میکردم  اینا بهشون فشار اومده  بار ها مادرشوهرم منو با جاریام مقایسه کرده که اونا  عادت گردن  ولی  ایننننن    عادت نمیکنه که  ساز،خودشو میزنه 

دقیقا همینه   من شوهرم چندیدن بعد از عروسیمون گفت کاش  وقتی  سنت کمتر بود میومدم میگر ...

میدونی اونام چون بچه هستن هنوز حق و حقوق خودشون نمیدونن ترس هم دارن از خانواده شوهر  چون سنشون کمه حساب می‌برن

و این به نظرم ترسناکه که دختر کم سن بگیرن که از ترسش و این که شخصیتش هنوز شکل نگرفته سواستفاده کنن

البته من دیدم ۱۶ ساله هایی که خانواده شوهررو تو قوطی کردن که اونا استثنایی هستن

میدونی اونام چون بچه هستن هنوز حق و حقوق خودشون نمیدونن ترس هم دارن از خانواده شوهر  چون سنشون ...

این مدل ۱۶ ساله ها  مال این دوره  جدید هستن اونم نه همشون  ولی خوبه زبون دارن  

ولی مثلا  نمونه اش جاریم یا مامان خودم چیزایی که تعریف میکنن من میگم  خب  عجب خری بودی گوش نمیدادی   میگفتن وای  مادرشوهر  گفته بود نمیشد که