2752
2734
دوستانی که لایکتون کردم براتون نفری یه مرتبه صلوات فرستادم اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَ ...

الهی که حاجت روابشی ب حق ارحم الراحمین۵تاصلوات خاصه حضرت زهرامیخونم واسه ت سرسجاده م اگرلایق باشم 

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
خانوما من همه ی دعا هاتونو خوندم لایک کردم و انشالله که حاجت رواشید شماهم دعا کنید بچه ی من چند هفته ...

انشاءالله که حاجت روابشی انشاءالله ب سلامتی وخوشحالی بچه تو سالم بغل بگیری و قدم ش بابرکت باشه واسه تون وخوش روزی الهی آمین ایه الکرسی میخونم واسه تچن اگرلایق باشم

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

براتون صلوات فرستادم

برا پسرم و همسرم دعا کن خوب شن ممنون

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2731

لطفا استارتر واسه من م دعامیکنی ماهم تابرج۳سال۱۴۰۳یعنی همین امسالی بریم خونه خودمون!! بتونیم خونه رو تکمیل کنیم!! توروقران واسه مون دعامیکنی!! توروخدا دعامیکنی ماهم خونه داربشیم😭😭😭 مرسی از قلب مهربون ت،،من م واسه حاجت روایی شما۵تاسوره حمدمیخونم 

خواهر گلم من امشب نمیتونم مراسم به جا بیارم

ولی سخت محتاج دعام

توروخدا منو ویژه دعا کن

من بنده رو سیاه خدام ک انقد گناه کردم ، روم نمیشه برم در خونش

دعا کن خدا منو ببخشه

توبه مو قبول کنه

و حاجتمو اجابت کنه

من شوهرمو، وفاداریش و عشقش نسبت به من، کم شدن شر دوستاش از زندگیمو و خوب شدن اخلاقشو از خدا و امام علی میخوام

دعا کن نگاهم کنن