2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کنی باز برات حاشیه درست میکنن . بری خونشون میگه چرا میاد نری میگه بی احساسه نمیاد. نوه ات رو دوس ...

مادرشوهر خودم خیلی پر حاشیه بود (فوت کرده )قشنگ قابلیت اینو داشت از طرز نشستن و راه رفتنت یه داستان برای دعوا و تنش درست کنه و باهاش ماهها سرگرم بشه برای یه مسیله کوچیک یه دعوای بزرگ درست میکرد همیشه هم تو اخم و قیافه بود و یه عروسشو رو اینطوری فراری داده بود نصف شب زنگ میزد من باردار رو می‌ترسوند که خواب بد دیدم صدقه بدید انگار خودش نمیتونست صدقه بده یا تا صبح صبر کنه (اونم آدمی که هیچ وقت نگران نمیشد و حتی پسرش مریض میشد بهش سر نمیزد ) مادرشوهر اگه اذیت و ازار و دخالت نداشته باشه عروس که زندگی خودشو برای مسایل الکی تلخ نمیکنه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2728