2733
2734

اره. ولی کلیت نداره. یکسری ها با همین اختلافات هم خوش بختن. عمه م هفت سال از شوهر اولش که مرد، بزرگتر بود. با وجود اونهمه سختی که از دستش میکشید و خیلیا بهش میگفتن جدا شو ، عاشقانه دوستش داشت. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما ک همش۴ساله 

چون من تو سن حساسیم 

تازه شوهر من درک میکنه ک منو درک نمیکنه...تو 13 سال طرف حتی درکم نمیکنه ک تورو درک نمیکنه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731
زیاد نیست بستگی داره روحیه طرف چطور ی باشه اگر با هم جور هستید ک خوبه

تا حایی ک اشنایی دارم خوش برخورده با خانوادش ک فامیل درجه۱ میشه ارتباط خیلی بیشتری دارم نسبت ب خودش از روی اخلاق خانوادگیشون میگم ک هیچ عیبی ندارن فق یکیش اینکه قهر میکنن فق همینه دیگه نمیدونم چیکارکنم قابل کنار اومدن هست یا ن

فاجعه هست والا من 25 شوهرم 29 اصلا همو درک نمیکنیم  بخصوص تو سن الان من دلم هیجان میخواد اون ...

شما به نظرم بیشتر از اینکه قضیه اختلاف سن باشه ، اختلاف شخصیت دارین با هم ، یعنی ممکنه شوهرت کلا آدم آروم تری باشه نسبت به شما ،  وگرنه 4 سال اصلا باعث نمیشه دو نفر هم رو درک نکنن . 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

سلام بابت دردی که دارین ااگر بد برداشتنمیکنین میتونم کمکتون کمدردتون ارومتر بشه

اگر مایلین درخواست بدین کارای یکه مگم بکنین اگر نمیخواین که هیچ 

خوشبخت باشین

هدف فقط کمک بود نه نیت دیگه ایی.

سلام این افکار ماست که ما را غرق میکندو الا زندگی عمق زیادی نداردپس مراقب خودمون باشیم