2737
2739
عنوان

دیگه نمیتونم این غمو نگه دارم ، حالا که ناشناسم

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 29 پست

منم کنکوریم 

۳ سال توی بهترین و بدترین شرایط خوندم از همه چیز زدم 

الان اگه دعوا بشه من بدبخت عالمم 

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه تحملم سر اومده خستم 

هیچوقت شکایت نکردم از زندگی حتی اینجا 

اما مادرم شدیدا عصبیه ، چند باز منو زده ، یهو سد غذا ظرف ها رو میشکونه 

اینارو هیج جا نگفتم و اگه کسی بشناستم نمیگم 

نه از ترحم و دلسوزی خوشم میاد و نه آدم پرحرفیم 

اما به ته خط رسیدم و هیچچ کسی ندارم هبچکس

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2728
خواهش میکنم گلم ولی اگه امکانش هس یه جا تایپ کنین کامل بفرستین❤

تموم شد دیگه عزیزم 

ببخشید اذیت شدید 

مادرتون مشکل روانی دارن؟ 

نمیدونم 

خودم حس میکنم آره ولی روانپزشک گفت نه 

من آدم شدیدا معتقدیم 

اما جوری شده که حتی گاهی به خودکشی فکر میکنم ، البته عمل که هرگز چون گناه کبیره هست 

اما واقعا نمیدونم چیکار کنم 

با این وضع روحی چطور ادامه بدم 

خواهشا راهکاری جلوم بزارین 

نمیدونم  خودم حس میکنم آره ولی روانپزشک گفت نه

آخه نمیشه که آدم عادی اینطوری رفتار کنه درکت میکنم عزیزم منم یه پدر روانی داشتم چندین ساله که از دستش آسایش نداشتیم ولی خداروشکر الان سه چهار سالی میشه که راحتیم 

اللهم عجل لوليك الفرج✨🌻✨
2740
من آدم شدیدا معتقدیم  اما جوری شده که حتی گاهی به خودکشی فکر میکنم ، البته عمل که هرگز چون گنا ...

سعی کن به مادرت نزدیک بشی شاید یه اتفاقی تو گذشته براش رخ داده که تا الان اذیتش میکنه باهاش صمیمی بشین شاید تونستین مشکلشو بفهمین

اللهم عجل لوليك الفرج✨🌻✨
آخه نمیشه که آدم عادی اینطوری رفتار کنه درکت میکنم عزیزم منم یه پدر روانی داشتم چندین ساله که از دست ...

عزیزم میشه بگین چجوری تحمل کردین 

دعایی چیزی برای صبر بلدین ؟

سعی کن به مادرت نزدیک بشی شاید یه اتفاقی تو گذشته براش رخ داده که تا الان اذیتش میکنه باهاش صمیمی بش ...

خیلی صمیمیم باهاش 

نه همون تیکه و گوشه کنایه های مادرشوهر و ... هست 

فکرکنم مادرت وسواس فکری داره .حرفای ودعواهای گذشته رو انقد تو ذهنش مرور کرده که باعث مشکل عصبی شده 

هربار که تو ذهنش بحثا و حرفا رومرور میکنه ،همون حس بدی که چندسال پیش تحربه کرده،همون لحظه مرور کردنش هم اون حس بد رو تجربه میکنه 

چون مادرت کینه ای باعث شده نتونه فراموش کنه و اذیتارو هی مرور میکنه بخاطر وسواس فکریش 

این هزارمین اکانتمه ،تازه وارد نیستم انقد پرروام هربار که اکانتم میترکه،باز میام 😁👊
فکرکنم مادرت وسواس فکری داره .حرفای ودعواهای گذشته رو انقد تو ذهنش مرور کرده که باعث مشکل عصبی شده&n ...

خب چیکار باید بکنن 

من چیکار کنم که بتونم ادامه بدم ؟

عزیزم میشه بگین چجوری تحمل کردین  دعایی چیزی برای صبر بلدین ؟

خودمم نمیدونم واقعا چطور از این برهه گذشتم الان که بهش فک میکنم انگار یه کابوسه برام فقط دعا میکردم بابام خونه نیاد هر موقعه خونه بود جنگ و دعوا داشتیم انشالله که تو هم بتونی این روزا رو بگذرونی عزیزم میدونم سخته ولی آدم جز تحمل چاره ی دیگه ای نداره سعی کن خودتو یه جورایی سرگرم کنی آدم وقتی سرش به چیزی گرم باشه کمتر به مشکلاتش فک میکنه

اللهم عجل لوليك الفرج✨🌻✨
خب چیکار باید بکنن  من چیکار کنم که بتونم ادامه بدم ؟

باید ببریش پیش مشاور ..بادارو بهتر میشه 

مادرت بهتر بشه اوضاع شما هم خوب میشه 

شمافقط باید که روانشناس خوب شهرتون روپیدا کنی و مادرتو ازاین عذاب نجات بدی 

تونت سرچ کن دکتر روانشناس برای درمان وسواس فکری

این هزارمین اکانتمه ،تازه وارد نیستم انقد پرروام هربار که اکانتم میترکه،باز میام 😁👊
2706