2733
2739
عنوان

بچه های کنکوری چجوری ثبت نام کردین واسه تیر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 52 پست
آره من خیلی آدم پر تلاشی بودم و دبیرستان از درس فاصله گرفتم و موندم پشت کنکور فکر کردم میخونم ک نخون ...

هی والا منم بس درگیر مشکلات و مسائل مختلف بودم نهاییمو خراب کردم درسم خوب بود ولی حال روحیم نه 

والا تا جایی که من میدونم نه

مرسیی

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

معدل همین جوری بزن تقریبی بعدا میتونی ویرایشش کنی دوباره معدل درستتو وارد کنی

عه جدی میشه؟

من برا اردیبهشت هم ثبت نام کردم تقریبی زدم 

میخواستم یرا تیر که ثبت نام کردم ویرایش بزنم ولی مدرسه هی پیچوند منو

موقع اعلام نتایج بازم میشه ویرایش کرد؟

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
عه جدی میشه؟ من برا اردیبهشت هم ثبت نام کردم تقریبی زدم  میخواستم یرا تیر که ثبت نام کردم ویر ...

فکر کنم هم زمانی که می خوای کارت ورود به جلسه رو بگیری هم موقع انتخاب رشته میشه ویرایش کرد ولی حتما اینکارو بکن یادت نره چون بعدا مشکل ساز میشه 

2728
فکر کنم هم زمانی که می خوای کارت ورود به جلسه رو بگیری هم موقع انتخاب رشته میشه ویرایش کرد ولی حتما ...

خیلی ممنون عشقم وقت گذاشتی حتما درست میکنم

هی والا منم بس درگیر مشکلات و مسائل مختلف بودم نهاییمو خراب کردم درسم خوب بود ولی حال روحیم نه 

من شش سال نه زندگی کردم نه زندگی کردم و نه زندگی کردم

زندگی : تفریح ،تلاش و رشد و بزرگتر شدن

هنوز فکر میکنم ۱۶ سالمه هنوز کارایی میکنم ک دختر بچه چهارده ساله نمیکنه

امشب دارم میرم شمال چون مجبور بودیم بریم خونه مادر بزرگم

ولی من میتونستم نرم ولی دارم میرم فقطططط بخاطر یه آدم!

آدمی که من تو زندگیش جایی ندارم و نداشتم ولی من دلم میخواد ببینمش! خیلی مسخره‌س نه؟

عجیب ترین افراد نی نی سایت میدونین کیا هستن‌؟ اونایی که میگن کاربری دست دو نفره😑 آخه مگه یه خط چقدر قیمت داره؟ حالا یه اکانت نی نی سایت چی هست که دو نفری استفاده میکنید؟😶
من شش سال نه زندگی کردم نه زندگی کردم و نه زندگی کردم زندگی : تفریح ،تلاش و رشد و بزرگتر شدن هنوز ...

نه گلم منم خیلی کارا رو کردم و میکنم که شاید منطقی نباشه 

منم هنوز انگار بچم البته کودکیم بد بود

2740