2752
2734
عنوان

دعا و سحر و جادو و جنبل

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 28 پست
یعنی میگی با نماز و قرآن و مثبت فکر کردن از بین میره؟

فقط اونا نه.

با اندیشه درست.با سبک زندگی درست.با نیت های درست

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب چه طوری سطح انرژی رو بالا ببریم

سطح انرژی انسان با خیلی چیزا بالا میره.

اندیشه درست.اصلاح سبک زندگی.

نماز.ورزش.

تسلیم بودن.موسیقی درست گوش دادن.کتاب درست خوندن.و خیلی چیزای دیگه

شما در طول تاریخ نگاه کنین چرا یکی از اولیاء الله دچار دعا و بلا و قضا نشدن؟

وقتی عمر و اینا میخواستن خلیفه بشن یعنی نمیتونستن به راحتی با یه دعا و طلسم از حضرت علی بیعت بگیرن و این همه بدبختی نکشن؟یا یزید نمیتونست با یه جادو امام حسین رو راضی به بیعت کنه؟بدون جنگ و خون ریزی؟

اما نمیتونستن چون اولیء الله به قدر الهی تسلیم بودن خارج از سطح دایره انرژی اونها بودن.

ما نمیتونیم به سطح انرژی اونها برسیم تا خدا نخواسته اما میتونیم تاجایی که در توانمون گذاشته شده تسلیم به قدر الهیمون باشیم تا به قضا دچار نشیم 

میدونین تاپیک من چرا اینقدر بازدید و مخاطبش کمه؟

چون بالاتر از سطح انرژیه افرادیه که میخوننش در نتیجه یا چیزی برای گفتن ندارن یا اصلا متوجهش نمیشن و ترجیح میدن ردش کنن بره

چرا گلم ؟

چون تو صدای خودتو شنیدی.

یعنی این حرفارو منه واقعی خودت بهت زدن و چون اینا برات آشنا بودن باعث شدن که تو حال بهتری پیدا کنی.

چون تو صدای خودتو شنیدی. یعنی این حرفارو منه واقعی خودت بهت زدن و چون اینا برات آشنا بودن باعث شدن ...

دقیقا،،  خیلی باحالی،،، دقیقا  انگار توی درونم منتظر همین حرفا بودم که اول تایپیک زدی   

دقیقا،،  خیلی باحالی،،، دقیقا  انگار توی درونم منتظر همین حرفا بودم که اول تایپیک زدی &nb ...

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست.

در خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی❤️