2752
2734
عنوان

موهای دخترمو میخواستم کوتاه کنم دعوا شد

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 42 پست
والا خودمم موهامو کپ زدم چون حالم بد میشه نمیتونم وایستم حموم خوب بهشون برسم ولی همچین موضوع مسخره ا ...

موی بچه ها زود بلند میشه 

فدا سرت هر چی میخواد بگه 

حالام ک میگی به موهای بچه شپش افتاده واجبه براش کوتاه کنی حتما انجام بده

بهش بگو هفته ای۳بار بیا ببر حموم بچه رو‌من نمیتونم بخاطر شرایطم صبح ب صبح بیا موهاشو ببند تروتمیزو م ...

😂 البته اینجوری ولی بهش گفتم ولی میگه دختره حیفه فلانه کلا حرف گوش نمیکنه ولی دعوا راه انداخته الان داره شاخه و بیشه میگیره

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂 البته اینجوری ولی بهش گفتم ولی میگه دختره حیفه فلانه کلا حرف گوش نمیکنه ولی دعوا راه انداخته الان ...

گربه رو وم حجله بکش

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
ولش کن کارخودتو بکن  کوتاه کردی؟

نه والا هنوز فعلا دعوا مثل درخت شاخه  گرفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
خانواده ی شوهر منم خیلی حساسن موهامو کوتاه کنم شوهرم توروم نگاه نمیکنه

وااای چیکار می‌کنی یعنی راه حلت براش چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببرش کراتین کنید موهاشو

ووووییی نههههه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه ادم فقط برا تمیزی مو میره حموم خودت نمیتونی بده مادری خواهری کسی دو روز یبار حدداقل ببرنش حموم

مادرم پرستاره خواهرم هم ندارم کلا تک فرزندم

دیگه برای نظافت و تمیزی میریم حموم ما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با شوهرت حرف بزن . آروم و منطقی . دلایلتو براش بگو  یکمم مظلوم نمایی کن بگو ببین باردارم اذی ...

الان راضیش کردم کوتاه کنه ولی میگه بزار تا تابستون بعدش قبلا اصلا براش مهم نبود الان که دعوا شده(قضیه اش مفصله ) میگه فعلا نکن رفته کلی گل مو خریده که خودم می‌بندم به زور

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گربه رو وم حجله بکش

بخدا اگه زبون درست حسابی داشتم اینجوری نمیشدم تقصیر خودمه همش فکر میکنم اونام ادمن شاید درک داشته باشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خوب موهاشو کوتاه کن  به حرف اون اهمیت نده هفته ای یکبار خیلی کمه برا حمام بچه ،پسر منم موهاش بلند میبندم یه وقتا هر روز نهایت یک روز در میون میبرم حمام و حتما بعد مهمونی تو جمع بچه ها بازی کرده میبرم حمام چون میترسم از شپش ،خودمم موهام بلند حیفم میاد 

هدف از خلقت هر کودک :خدا هنوز هم از انسان بودن ناامید نیست 👌
خوب موهاشو کوتاه کن  به حرف اون اهمیت نده هفته ای یکبار خیلی کمه برا حمام بچه ،پسر منم موهاش بل ...

قبلا هفته دوبار یا سه بار بود ولی الان خودمم هفته یه بار میرم یعنی باهم میریم چون حالم بد میشه تاپیک های قبلی رو بخونه میفهمی ویار و اینام دارم ولی خودم میدونم مقصرم باید کوتاه کنم بعدش راحت تر میشه بهش برسم کع اینجوری شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااای چیکار می‌کنی یعنی راه حلت براش چیه

مشکلی ندارم باهاش 

هر ۶ ماه پروتئین میکنم که نرم باشه 

تو حموم هم اذیت باشم یا حوصله نداشته باشم خودش برام میشوره هر ۶ ماه هم میرم موخوره گیری میکنن برام

خودمو سازگار کردم یجورایی

قبلا هفته دوبار یا سه بار بود ولی الان خودمم هفته یه بار میرم یعنی باهم میریم چون حالم بد میشه تاپیک ...

خوندم بخاطر همون گفتم کوتاه کن تا راحتر بتونی ببریش حمام به بقیه ربطی نداره بچه گناه داره اذیت میشه

هدف از خلقت هر کودک :خدا هنوز هم از انسان بودن ناامید نیست 👌