2752
2734
عنوان

یه نظر میخوام میشه راهنماییم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 24 پست
اره دفاع شخصی رو خیلی شنیدم ک رشته قشنگیه ؟ چند وقت طول میکشه که حرفه ایی بشم؟

بسته به خودت داره یکی هست تو ی سال کمربند مشکی میگیره 

یکی هست بعد دوسال به اراده خودت بستگی داره گلم

بهترینِ خودت باش رفیق 🌿✨
بدمینتون الان داره تازه جا می‌افته و اگه میخوای حرفه ای ادامه بدی جا خیلی برای پیشرفت داره . ولی چون ...

سپاس از اطلاعات قشنگت و ممنون از اینکه وقت ارزشمندت رو در اختیارم گذاشتی و اومدی تاپیکم🥲💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط یه چیز دیگه اگه تصمیمی تو زندگیت گرفتی با هیچ کس در موردش صحبت نکن . راهنمایی بگیر ولی نزار نظر ...

صحبت هات خیلی تونست کمکم بکنه و ارامش دهنده اس . خیلی خوشحالم که اومدی تاپیکم و انقدر حالمو خوب کردی از اینکه وقت ارزشمندت رو در اختیارم گذاشتی و اومدی تاپیکم ممنونم🥲💕

2731
صحبت هات خیلی تونست کمکم بکنه و ارامش دهنده اس . خیلی خوشحالم که اومدی تاپیکم و انقدر حالمو خوب کردی ...

من کاری نکردم فقط یه دوست رو راهنمایی کردم امید وارم یه کارت بیاد و دلت آروم باشه تو دختر موفقی میشی مطمانم 🌷

ورزش موی تا رو نشنیدم تاحالا حتما تحقیق میکنم درباره اش مرسی از اینکه وقت گذاشتی و اومدی تاپیکم🌹

یه ورزش رزمی که خیلی بدن آدمو تقویت میکنه چربی ها آب میشن و آدم خیلی سخت بیمار میشه البته خیلی سنگینه