2752
2734
عنوان

مادرشوهرم بعد سه سال امشب باهام دعوا کرد خانومای عاقل بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 17 پست

اولا اصلا از مادر شوهرت بد گویی نکن .بذار اون اول بگه بعد موضوع رو خیلی بزرگ نکن تو آروم باش وقتی خیلی بد گفتن بگو مادرت عصبانی شد وحرف های خیلی بدی زد اما خب چون بزرگترین من چیزی نگفتم . فقط شلوغ بازی در نیار شوهرت فکر کنه تو شر کردی حرفاتو آروم و با ناراحتی بگو .مثل اینکه بخای بکی ازش انتظار نداشتم 

اخه هر مردی قلق خودشرو داره. اما غذایی که خیلی دوست داره درست کن براش و مهم ترین چیز ارامش داشتن هست و با ارامش صحبت کردن. اون هم داد و بیداد کرد تو باید خونسرد باشی و عصبانی نشی. بذار حرف هاش رو بزنه، داد و بیدادش رو بکنه و بعد با ارامش داستان رو بگو، جاهایی که اشتباه گفته رو بگو . بدون بی احترامی به خودش یا خانوادش. و بعد از اینکه شنید حرف هات رو بگو خیلی رنجیدی از مادرش و خودش( اکر داد و بیداد کرد). 

همیشه سعی کن محکم و اروم باشی، حرفت رو بزنی بدون عصبانیت . اگر این مار رو بتونی انجام بدی و بدون توهین پیش ببری. دفعه ی بعد شوهرت پشت تو خواهد بود، چون نمی خواد دوباره شرمندت بشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگفت تو پسر منو بد بخت کردی نمیدونم اونجای منو میخوری منو شوهرم یکم عصابش بهم ریخته بود سرم داد زد ...

ببخشید اسی ولی واقعا ترحم انگیزی . ۱۷ سالته همسنات عشق دنیارو میکنن رفتی شوهر کردی اونم چه شوهری با یه مادر بی فرهنگ و سطح پایین. الانم دنبال راهکاری شوهرتو آروم کنی درحالیکه بهت فحاشی شده؟! 

واقعا نمیدونم چی بگمت

من میخوام برگردم، به بچگیام، به قبلاً، به گذشته، به هر جا، فقط میخوام برگردم......کاربری ۲ نفره