2733
2734
وااای🤣🤣🤣🤣🤣تو دیگه رسم داری نظام آفرینشو دستکاری میکنی خیلی خوووبی🤣 امیدوارم ترفندت جواب بده ...

باورت میشه این ترفند پسرکوچیکم بهم گفت.یه روزداشتم قفس فنچام تمیزمیکردم.دیدم تخمایی که جوجه نشدن کف قفسن.پسرم گفت مامان میبینی  جوجه نشدن.بازاگه تخم گذاشتن بزارکنارتخمای اون یکی فنچا.یدفه باخودم گفتم اره اینم یه ترفند.اینبارگفتم بزارم شاید زحماتمون نتیجه داد.حالا این فنچای سیاه گرونتراز فنچ زبران.زبرا ۹ تا تخم دارن خودشون.خودشونم زرنگن.همه تخماشون جوجه میکنن.ولی سیاها نه.تنبلن وساکت

باورت میشه این ترفند پسرکوچیکم بهم گفت.یه روزداشتم قفس فنچام تمیزمیکردم.دیدم تخمایی که جوجه نشدن کف ...

وای ینی نه تا خودشون داشتن با تخمای اینا میشه چنتا؟؟؟ 

همه رو میتونن پوشش بدن؟ اخه اگر یخ کنه جوجه نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای ینی نه تا خودشون داشتن با تخمای اینا میشه چنتا؟؟؟  همه رو میتونن پوشش بدن؟ اخه اگر یخ کنه ...

۱۳ تا.اخه نروماده  هردومشارکت میکنن هردومیخابن.پف میکنن پرهاشون😊ولی اون سیاها چون نژاد خالص نیستن نه لونه سازی بلدن نه اینکه زیادبلدنیستن روتخم بخابن.نردنبال کارخودشه.ماده هم هروقت دلش خاس میشینه.سرمایه ام ب بادمیره🤣🤣

2731
وای🤣🤣🤣🤣🤣 حالا مطمئنی وظیفه زناشوئیشونو مرتب انجام دادن و تخما نطفه داره؟

😂😂😂😂چهارتاییکه گذاشتم زیر زبراها مشخص که نورافتادنی توشون خون شده و اره حتما نطفه دارن.حالا قضیه اینجاس جالب میخادبشه حالا اگه جوجه خا سرازتخم دراوردن آیا فنچای زبرا ب جوجه های اونا میخان غذان بدن یانه؟!تجربه اولمه.🤪🤔

😂😂😂😂چهارتاییکه گذاشتم زیر زبراها مشخص که نورافتادنی توشون خون شده و اره حتما نطفه دارن.حالا قضیه ...

🤣🤣🤣اره اونو من تضمین میکنم که بدن

اخه فاخته هم میره تو لونه بقیه تخم میذاره با اینکه جوجش از پدرو مادره بزرگتره ولی بهش غذا میدن

اینا که هردو فنجن قطعا تشخیص نمیدن مال یکی دیگست

🤣🤣🤣اره اونو من تضمین میکنم که بدن اخه فاخته هم میره تو لونه بقیه تخم میذاره با اینکه جوجش از پدر ...

ایشالا که بشه وبدن.درست پرنده های ریزین اما دوست دارم نگهداریشون.پرسروصدان و زیادغذا میخورن.ولی حواسم هس بهشون.رفتم ازپارک محلمون براشون برکای سوزنی کاج جمع کردم اوردم انقدنازوبادقت لونه درست کردن واسه خودشون.انگارطبیعت جلوچشماته.اگه نداری بهت میگم تجربه کن.البته اگه حوصله و وقتش داری

ایشالا که بشه وبدن.درست پرنده های ریزین اما دوست دارم نگهداریشون.پرسروصدان و زیادغذا میخورن.ولی حواس ...

من قبلا فنج داشتم الانم دوتا عروسو یه اردکو یه گربه دارم دیگه بیشتر عیالوار شم از خونه میندازنم بیرون😆

منم برا فنجام کاکل ذرت خشک کردم گذاشتم تو لونشون ۵تا جوجه کردن😍