2752
2734
عنوان

تو بغلم خوابش برد 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 39 پست
بچه ها باید بی دلیل و بی منت محبت دریافت کنن، گرفتن محبت تنبیه خوبی نیست، به روی خودت نیار

به خدا من خیلی بهش محبت میکنم از هشت صبح هم بیدار شدم و باهاش بازی کردم تو صبوری و اینا کلا تو فامیل معروفم احساس میکنم از اون طرف بوم افتادم 

چیکار کنم من تو تاپیک قبلیم کامل توضیح دادم که همه کاری میکنم ولی الان باید تنبیه میشد من بغلم رو در ...

حرفاتو زدی ، دیگه بیدار شد تموم کن انگار اتفاقی نیفتاده. شاید اونم تمومش کرده باشه، ولی خب بچه اس یادش میره باز تکرار میکنه،…دفعه بعد اگه شروع کرد شما شروع کن ، قهر خوبه اما باید کوتاه باشه در حد مثلا یکساعت یا چند دقیقه ، خودت باید تشخیص بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچس خب.پسرمنم شلوغ میکنه.خابیدنی انقدرمظلوم میشه.همیشه بخودم قول میدم مهربونترباشم ولی واقعا بعضی وق ...

ببین من نه میتونم بزنمش نه میتونم دعواش کنم نه میتونم تهدیدش کنم که مثلاً دوست ندارم مامانت نمیشن و ازین حرفا ....خوب یه جوری باید بفهمه که کارش بده و تنبیه شده 

اصلا هدفم قهر کردن نبود من اصلا قهر نمیکنم چون دوست ندارم اون یاد بگیره یعنی باهام حرف بزنه جواب میدم اما نه مثل همیشه گذاشتم بیاد بغلم اما مثل همیشه منم محکم بغلش نکردم و نبوسبدمش فقط متوجه شد که من با همیشه فرق کردم کلی عذر خواهی کرد همینطور بغلم بود که خوابش برد .

به خدا من خیلی بهش محبت میکنم از هشت صبح هم بیدار شدم و باهاش بازی کردم تو صبوری و اینا کلا تو فامیل ...

خدا خیرت بده

قیمت عشق نداند قدم صدق ندارد سست‌ عهدی که تحمل نکند بار جفا را 🌱
2731
یکبار محکم بهش بگو اینکارت رو دوس نداشتم دیگه تکرار نکن  ولی دیگه هی سرزنش نکن که بچه بدتر میش ...

اره موافقم سرزنش نمیکنم ...منم میدونستم الان هر کاری کنم ممکنه اشتباه باشه فقط سکوت کردم و سرد برخورد کردم ولی اونو از خودم نروندم یا حرف بدی بهش نزدم 

ببین من نه میتونم بزنمش نه میتونم دعواش کنم نه میتونم تهدیدش کنم که مثلاً دوست ندارم مامانت نمیشن و ...

بیدارشدعادی باش.این دورانشونم میگزره.خودت ناراحت نکن.عذاب وجدان واس همه مامانا هس همیشه.تونزدیکترین کس اونی و بهترمیدونی چیکاربایدبکنی

تورو خدا هیچ وقت به بچه نگین این کارو کردی دوست ندارم محبتتون دریغ نکنین بگین این کارت ناراحتم کرده ...

من هیچ وقت این حرفو بهش نزدم هییچ وقت چون واقعا میترسم اونم یاد بگیره و خیلییی رو این حرف حساسم ولی اون امروز بهم گفت دیگه دوستت ندارم دیگه باهات بازی نمیکنم انگار نقطه ضعف گرفته...

آخ اسی چقدر شبیه پسره منه.. دلت میاد؟؟؟  

خدا پسرتونو حفظ کنه ..نه به خدا چیکار کنیم که هر چی میکشیم از دست این دله . یکم سیاست هم نمی‌تونیم بکنیم 

آنقدر رعایت کردم و از گل نازک تر بهش نگفتم که با کوچیک ترین چیزی به هم می‌ریزه و بهش بر میخوره

چیشده ..من نگرفتم قهر کردی؟الان که بیدار شد بهش بگو بابت کارش باهاش قهر کردی ولی نگو قهر بگو ناراحت ...

حرفاتو قبول دارم منم روشی که شما گفتین رو اجرا کردم 

چون واقعا میترسم یاد بگیره بدم میاد از قهر قهرو بودم 

ما خودمون تو خانواده ای بودیم که قهر نداشتیم یعنی اصلا قهر پدر مادرم رو ندیدم و ما خواهر برادران هم اصلا حتی یک بار هم قهر نکردیم حتی تو عالم بچگیمون 

دوست ندارم پسرمم قهر رو یاد بگیره ولی الان فقط خواستم باهاش سرد باشم که تفاوت رو احساس کنه بدونه که کار بد عواقب داره ..آخه من هر شیطونی و خستگی رو میتونم تحمل کنم ولی حرف زشت و بی ادبی خط قرمز منه

حرفاتو قبول دارم منم روشی که شما گفتین رو اجرا کردم  چون واقعا میترسم یاد بگیره بدم میاد از قه ...

بگو بهش هر هفته پسرو باید بهش گوشزد کنی ..بگی مادر زشته و عیبه ..سرد باهاش برخورد کنی درسته ..دیگه باهاش قهر نکن..