2752
2734
عنوان

iui

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 20 پست
مرسی گلم برا توضیحات قشنگ وکامل تون...ivfچون میگن حدالامکان انجام ندید داروهاش ضرره گفتم برم iui...ی ...

خواهش میکنم 

انشالله

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
مرسی گلم بابت توضیح خوبت..یعنی باید توی مرکز رابطه داشت؟اون سیخ رو جایی فرو میکنن ؟مثلا توی تخمک فرو ...

سلامت باشی 🧡

آره باید توی مرکز، نمونه اسپرم شوهرتو بگیری. 

میرین داخل اتاق مخصوص. تخت داره، سرویس بهداشتی داره، چراغ خواب داره. یک فضایی مهیا کردن که زوج بتونن کارشون رو بدون استرس انجام بدن.

البته ، رابطه کامل و د خ و ل که نباید داشت، فقط باید نمونه اسپرم مرد رو، بریزین داخل ظرفی که بهتون میدن.

حالا سیخ که نه، ولی یک لوله خیلی باریک و نازکه، که بلنده 

به اصطلاح، اسپرمِ شسته شده و آماده رو، با اون، منتقل میکنن داخل رحم زن. بلندیش برا اینه که بطور کامل، داخل محفظه رحم برسه.

نه فقط جایگذاری میکنن تو رحم‌

داخل تخمک نمیکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلامت باشی 🧡 آره باید توی مرکز، نمونه اسپرم شوهرتو بگیری.  میرین داخل اتاق مخصوص. تخت دار ...

مرسی عزیزدلمممم🥰چقدر کامل وقشنگ توضیح دادی...ی دنیا ممنونم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
ممنون میشم برای شفا و عاقبت بخیری محمدرضا برادرم صلوات بفرستین،ان شاالله حاجت روا بشین

چشم عزیزم انشاالله خوب وحاجت روابشن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️