2733
2734
عنوان

میگه دختره پلاستیکیه👱🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 24 پست
نه اینجوری هم نیست اغراق نکنید پشت گوشی برادرش رو ندیدی خیلی از مردا با عمل زیبایی‌ مخالفن می‌خوان ط ...

وقتی همه معیارها درست و مطابق میلشون هست ی فرد نابالغ سر همچین مسأله ای بهم میزنه بر اساس تجربه این فرد فقط ظاهر بینی داره و جنبه های دیگرو در نظر نمیگیره 

لعنت😂

😂😂اتفاقا پسرای الان عملی دوست دارن من موندم

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا این پسرا عمل دماغ و هم نقص عضو می دونن ،خواستگارمن وقتی فهمید بینیم عمله گفت مشکل دیگه ای ندارید که جای دیگه ای رو عمل نکردید و...بعد گیرداده بود عکس قبل عملمو ببینه ،دختره صداقت داشت و مشکلشو گفته این می تونست راحت مخفی کنه ،فقط باید ببینی علت عملش زیبایی بود یا چیز دیگه

«اللهم عجل لولیک الفرج»
وقتی همه معیارها درست و مطابق میلشون هست ی فرد نابالغ سر همچین مسأله ای بهم میزنه بر اساس تجربه این ...

خب طرف دوست نداره دیگه! شما خودتم تا میبینی خواستگارت یه مورد نقص داره یا باب میلت نیست رد می‌کنی دیگه 

هیچکس برتر نیست هیچکس پست تر نیست ، اما هیچکس برابر هم نیست ! انسان‌ها منحصر به فرد هستند غیرقابل مقایسه تو ، تو هستی من ، من هستم🚶🤝🏻
لابد یچی میدونه که نمیخواد این ناحیه عمل شده باشه 😂😂

اینا میتونن ب بچشون شیر بدن؟ 😂

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX
خب طرف دوست نداره دیگه! شما خودتم تا میبینی خواستگارت یه مورد نقص داره یا باب میلت نیست رد می‌کنی دی ...

دوست نداشتن با نظر دادن اشتباه خیلی متفاوت هست 

اینکه بگیم طرف نقص عضو داره گویای خیلی چیزهاست 

والا این پسرا عمل دماغ و هم نقص عضو می دونن ،خواستگارمن وقتی فهمید بینیم عمله گفت مشکل دیگه ای نداری ...

خب قبل ازدواج هر دو طرف باید واقعیت های زندگیشونو رو بگن 

اینکه صداقت داشته که مزیت حساب نمیشه

خب قبل ازدواج هر دو طرف باید واقعیت های زندگیشونو رو بگن  اینکه صداقت داشته که مزیت حساب نمیشه

اره ،ولی یه جوری بگید که به دختره برنخوره اصلا برادرت کاری کنه دختره خودش منصرف بشه

«اللهم عجل لولیک الفرج»