2752
2734
اگه بلد بودی که 32 سالت نمیشد  باید یاد بگیری وخیلی هم راحته، یه داستان برات تعریف کنم قبل عید ...

والا من پسرای خوشتیپ فامیل که مادرشون زنگ میزدن مامان من واسه خواستگاری ، مامانم همه رو رد میکرد و یجوری رفتار میکرد که پشت سرشونم نگا نمیکردن . خیلی مهمه پدر و مادر آدم به فکر ازدواج بچه شون باشن متاسفانه مامان و بابای من بخاطر اینکه تو سختی نیوفتن و نخوان خرج کنن و ترس جهیزیه داشتن حاضرن من هیچوقت ازدواج نکنم🥺🥺

کیس هایی هم که نسبتا پیش میومد که جور بشع ، من ازشون خوشم نمیومد😢

واقعا متاسفم واسه سرنوشتم

کاش همه مادرا مثل شما به فکر ازدواج و آینده بچه شون بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دنبال ازدواج نمیتومم باشم چون شرایطه مایلیشو ندارم  

ببین برادر اولا ک جای اشتباه اومدی برای کمک گرقتن

دوما حتما به ی مشاور سر بزن 

سوما شما هدفی ندارین ک انقدر بی اعتماد بنفس هستین 

باید روی خودتون کار کنین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 
من دنبال ازدواج نمیتومم باشم چون شرایطه مایلیشو ندارم 

والا چه عرض کنم. دنبال دوست همجنس خودتون باشین

خوبش نه ازاین جوونای امروزی

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏