2733
2734
چی گفته

یکتا میگفت منوچهر بچمو دزدیده اصلا انگار حالت عادی نبود بعد خواهرشوره نوشته بود یکتا جون این چه لفظی به کار میبری مگه پدر بچشو میزده در ضمن شما بی خبر رفتی طلاق گرفتی چون حق طلاق گرفتی بعد مادرت به مادرم زنگ زد که پسرت از خونه دختر من بیرون بره داداشم همه داراییش بهگرای تو و سوفیا گذاشته و با یک ساک از اون خونه اومد

خدا هرگز دیر نمیکند...باشد که اکنون کامیابم💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدایی رو اره میدونستم 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2731
مگه ده سال هست که ازدواج کردن ک ده ساله کنک میخوره؟

نه هشت ساله همخونه بودن

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

یکتا را می‌شناسم ولی خبر از شوهرش نداشتم، کیه چیه نمیدونم

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹