2752
2734
عنوان

یه گرسنه مغرور 🥲😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2879 بازدید | 65 پست
صبورا جون داره صدای اذان سحر میاد. برات دعا کردم خدا نجاتت بده. شما یه زن بهشتی هستی. امام رضاتوحرم ...

ممنون عزیزم دیشب لحظه اذان اتفاقا خیلی گریه کردم بی سحری روزه گرفتم آخه ارغوانم بیقراررو عصبی شده تا ساعت یک شب درگیر خوابوندنش بودم اونم مدام اذیتم می‌کرد الکی گریه کنه هر چیزی رو بخواد و ... پدرشم که از خودش بدتر منم از افطار دیگه چای و مایعات نخورده بودم ازبس درگیر بازی باهاش و پارک بردنش بودم بعدم  تمیزکاری اتاقش بودم یه عادت بدی داره نمیذاره از کنارش پاشم اگر برم دو دقیقه آشپزخونه انقد صدام میکنه و در نهایت گریه که بیزار میشم ساعت یک و ربع بود که خوابش برده بود دیگه نایی نمونده بود برام ساعت گذاشتم فقط برای پنج مین قبل اذان که دو لیوان آب بخورم موقع نماز دلم به حال خودم سوخت از هیچی شانس نیاوردم تو زندگیم هیچ چیز راحتی قسمتم نشد 

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 

اسی کل کامنتاتو خوندم دلم ریخت😭😭😭لعنت به شوهره اشغالت محلش نزار اصلا بگو بیهود میکینی منو عذاب بدی 

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اما من دیگه خودم نبودم ارغوان مثل یه لباس تو بغلم گرفتم انگار پوشیدم انقد سفت گرفتمش خواست بیاد سمتم ...

اون لحضه چ حالی داشتی خوندم با کلماتت بغض کردم ب خدا خدا ازش نگذره

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
ممنون عزیزم دیشب لحظه اذان اتفاقا خیلی گریه کردم بی سحری روزه گرفتم آخه ارغوانم بیقراررو عصبی شده تا ...

منم بنده گناهکار خدام ولی ازش میخوام ی نور امید تو زندگیت بیاره ک این روزا دیگه تکرار نشه برات ایشالله دلت آروم بگیره من نماز زیاد نمیخونم یا روزه بگیرم ولی ذکر الله الصمد تا جایی ک بتونم برای آرامشت میخونم 💕

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
آره واقعا حس جنون درک کردم به خاطر بچه مدام داشتم تحملش میکردم و از پشت که میدویدم به ارغوان لبخند م ...

مطمئن باش هیچی بی جواب نمیمونه ولی کاش آدما زودتر به خودشون بیان قبل از اینکه خدا براشون حساب کتاب کنه 

میدونم سخته ولی سعی کن آرامش خودت رو حفظ کنی ،به خدا امیدوار باش نزار از پا در بیارتت،،حیفی بخدا ،بازم میگم آدما دنبال لیاقتشون میرن ،کاشکی همسرت هم همین کار رو بکنه 

میدونی استرس و ترس هم برا خودت هم دختر خوب نیست سیستم بدن رو به هم میریزه فکر کنید وجود نداره یه مدت تا خدا یه گشایشی کنه ان شاالله

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....

وای چه آدم خدانشناسیه

آخه چطوری توی دوران نامزدی متوجه ذات پلیدش نشدی

سعی کن دیگه باهاش مسافرت نری توی مسافرت چون دائم باید ریخت نحسشو تحمل کنی بیشتر درگیری درست میشه