2752
2739
فردا انشاالله حرکت می‌کنیم کلا مسیر شمالی ایران رو میگردیم تا ۱۴ فروردین 

من پارسال بابچهام باماشین شخصی خودم  رفتیم اما ازیت شدیم  هم سرد بود هم بارون  امسالو گذاشتم تابستون برم دیگه

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   

بعد افطار رفت و امد داریم خونه اقوام نزدیک و پنجم عیدم به خواهر برادرا افطاری میدیم 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ای بابا این روزا همه درگیر آبله مرغان شدن مخصوصا تو سن بالا ک خیلی سخته

جالبه دکتر احمق دیشب گفت نیست بعد خودم کلی دوست پزشک دارم برای هرکدوم فرستادم گفتن آبله مرغان 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
جالبه دکتر احمق دیشب گفت نیست بعد خودم کلی دوست پزشک دارم برای هرکدوم فرستادم گفتن آبله مرغان 

سه چار سال پیش من بعد عید گرفتم خیییلی شدید بود،دختر بزرگم قبل عید از مدرسه گرفت بعد کوچیکه آخرم خودم

2740
به سلامتی خوش بگذره  چند نفرین؟

ممنونم خودم و همسرم و پسر ۱۳ ساله مون 

عاشق سفرهای بی برنامه هستم میریم هرجا عشقمون کشید هتل یا ویلا میگیریم میمونیم خسته شدیم راه میفتیم شهر بعدی 

سه چار سال پیش من بعد عید گرفتم خیییلی شدید بود،دختر بزرگم قبل عید از مدرسه گرفت بعد کوچیکه آخرم خود ...

همسرم هم سه روز تب و بدن درد و کوفتگی داشت از دیروز دونه زده دوبرابر پسرم 

هرچی آرزوی خوب مال تو