2752
2734
عنوان

من یه مادر تنهام که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 27 پست
انقد کثیفم وقت حموم رفتن ندارم.نمیپونم چجور برم بیرون .دستام و کمرم درد میکنه نمیتونم بچه رو زیاد نگ ...

اگر بچت کریر داره بزار توی اون جلوی حمام

در رو نیمه باز بزار تند تند حمام کن 

اگر کالسکه داره الان هوا گرم شده روزا برو بیرون 

هردو کمی افتاب بخورید

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید تا پنجم صبر کنم تا باز بشه خانه بهداشت 

شماره ماماتو نداری یا مراقبت تو خانه بهداشت زنگ بزن بهشون 

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
دو ماه..........یجوریه انگار دو سال میگذره

ولی باز خداروشکر میگذره 

خونه وزندگی هم بیخیال شو فعلا بچت خوابید کنارش استراحت کن 

فقط یه چیزی درست کن بخوری جون داشته باشی 

خرما و عسل زیاد بخور

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
چرا دارم. زنگ بزنم میگن چجوری وقتمو مدیریت کنم؟

بله وظیفشونه کمکت کنن شاید هم دارو پیشنهاد بدن برات

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

واقعاً درکت میکنم دختر منم همینطور بود خیلی گریه می کرد من به تجربه فهمیدم لبنیات رو قطع کنم حتی میوه به غیر از موز چیزی نمی خورد و همچنین حبوبات تا این که کم کم خوب شد تو شهر غریب بودم و دست تنها برای خودم سرگرمی درست کردم مثل فیلم دیدن یا با بچه ام می رفتم پیاده روی بغلش می کردم می بردمش پارک کمتر اذیت می کرد 

باشه .خرما و عسل به تنهایی شیر رو‌زیاد میکنه؟

نه چون طبعش گرمه واست خوبه 

برای زیادشدن شیر سیراب شیردون عالیه 

میتونی پودر شیرافزاهم از داروخانه بخری

سر دختر اولم کریر نداشتم گذاشتم تو کالسکه آوردمش تو حموم دوش گرفتم 

سر پسرم کریر داشتم اونم میذاشتم تو کریر حموم میکردم 

خواستم بگم که فقط تو تنها نیستی تمام مادر ها این روزهارو گذروندن.... شب که شوهرت میاد بچه رو بده نگه دارع بدووو برو حموم و بیا