2733
2734
عنوان

مادر و پدرم به خواستگارم جواب منفی دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اخه من میگفتم بذارین یه مدت رفت و آمد کنیم بعدش بد بود ردش کنین یه جوری محکم گفتن نه ۱۰۰ درصد  ...

پدرا خیلی چیزا رو میبینن اعتماد کن بهش

بعدم دختری که با پسری در ارتباط نبوده با اولین جنس مخالف دلش میره چشمش بسته میشه

دم بابات گرمه

تو ارزشمندترین داراییش توی دنیا هستی

بیشتر از خودت دوستت داره

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
خوشبحالت🥲من خیلی مهمه برام

من یکی رو میخوام متعهد باشه و منو درک کنه و زود عصبی نشه و صادق باشه همین 

ظاهرش برام اونقدری مهم نیست که به خاطر ظاهرش بگم نه ۱۰۰ درصد چون ظاهرش دست خودش نبوده که 

هر پسری دوست داره قدش بالای ۱۸۰ باشه خوش هیکل باشه قیافه خوبی داشته باشه 

پدرا خیلی چیزا رو میبینن اعتماد کن بهش بعدم دختری که با پسری در ارتباط نبوده با اولین جنس مخالف دلش ...

فک کنم دلیلش همینه درسته 

آخه مشکل اینجاست که خوده بابام نمیذاره ارتباط بگیرم با جنس مخالف 

و تهدیدم میکنه 

درحالی که خودش به مامانم خیانت کرده 

فک کنم دلیلش همینه درسته  آخه مشکل اینجاست که خوده بابام نمیذاره ارتباط بگیرم با جنس مخالف&nbs ...

خیانت پدرت به مامانت مربوطه اصلا بهش فکر نکن و به زبونم نیار

حق پدرت به تو پدریه که جایی کم نذاشته انشالله

با کسی ازدواج کن که از خودت بهتر باشه

تو همه چیز ازت سر باشه به خصوص تو شخصیت 

اینجوری بعد ازدواج اگر خدایی نکرده مشکلی باشه به تمام خوبیاش میبخشی

و میگی ارزش داره

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
خیانت پدرت به مامانت مربوطه اصلا بهش فکر نکن و به زبونم نیار حق پدرت به تو پدریه که جایی کم نذاشته ...

مرسی عزیزم ایشالا ❤️🫶🏼

از لحاظ شخصیتی امیدوارم از من چند لول بالاتر باشه همین