2733
2734
عنوان

وسواس فکری دارم؟ کسی اینجا داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 19 پست
مثلا فک میکنم الان یکی اینستامو هک کرده و همینطور دوربین گوشیمو بعد ی عکس داغون ازم گرفته تو پیج خو ...

عزیرم من یه مدت درگیرش بودم یادمه پارسال نشستم گریه کردم سر وضو و غسل و اینا میخاستم نماز بخونم نشد یا میترسیدم عکسم استوری رفته بچه تر که بودم تا چشامو می‌بستم فکرای وحشتناک اتفاقات بد درباره خودم و خانواده ام طوری که حالم بد میشد ولی اول اونا رو از ذهنم بیرون کردم اینکه با خودم میجنگیدم که دیگه بهش فک نکنم به زور چشامو فشار میدادم سرمو تکون میدادم از ذهنم برید بیرون انقد اینکارا رو میکردم نفهمیدم کی دیگ اصن بهش حتی فک نمیکنم بعد چک مردن در و گاز و کم کردم اونم درست شد تا حدودی 

ولی راه درمانش فقط بی اعتنایه کلا باید بی خیالی طی کنی مثلا شک داری یبار یا دوبار چک کن یا تا چن بار بعد هر شب کمش کن یه درجه بیا پاینتربعد چک کردن گوشی رو از خودت دور کن بخاب انقد ابن حرفاتو انجام بده خود با خود از سرت میفته

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیرم من یه مدت درگیرش بودم یادمه پارسال نشستم گریه کردم سر وضو و غسل و اینا میخاستم نماز بخونم نشد ...

اینی ک تعریف کردم فقد ی بخش کوچیکش بود 

ممنون از توضیحات و وقتی ک گذاشتی عزیزم

من اینطوریم ک بعضی وقتا خیلی زیاد میشه

بعضی وقتا کلا از ذهنم میره

معمولا موقع هایی ک حال روحیم خوب نیس اینطوری میشم

ینی هیچوقت نشد که کامل خوب بشم و دیگه برنگرده🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

اینی ک تعریف کردم فقد ی بخش کوچیکش بود  ممنون از توضیحات و وقتی ک گذاشتی عزیزم من اینطوریم ک ...

منم الان مثلا این حالت هایی که گفتم کم شده ولی هی جایگزین میشه مخصوصا بعد ازدواجم رفتار شوهرم یا خانواده‌اش با کوچیکترین حرفی بهم میریزم ساعتها میشینم و بهش فک میکنم خودخوری میکنم کلنجار میرم و گریم میگیره یا شمارش اعداد به ترتیب و صدتا چیز چرند دیگ خوب نمیشه از این شاخه به اون شاخه میپره چاره اش روانشناس و رواندرمانی هستش پول دستم بیاد حتما میرم در کنارشم افسردگی