2752
2734
عنوان

چه ارزویی تو دلته اگه براورده شه معجزه س؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1353 بازدید | 156 پست
ازدواج خالم

براش چله یس بخون

۴۰ روز ، 

اول ۱۴ صلوات . بعد بگو یاحضرت ابوالفضل یا امام زمان ثوابش هدیه ب شما . مثلا سحر بزودی ازدواج کنه . بعد سوره یس رو با معنی بخون . بعد باز بگویاحضرت ابوالفضل یا امام زمان ثوابش هدیه ب شما . مثلا سحر بزودی ازدواج کنه‌. بعد ۱۴ صلوات .

معجزشو میبینی ❤

اینکه مامان یه پسربچه بشم وصدای خنده اش توخونم بیاد.... فکرهم نکنیدناشکرم..... برادرندارم یه دختردارم ازته قلبم دوس داشتم تودلیم پسرباشه که ان تی احتمال دخترداد یه لحظه ازخداشاکی شدم... دعاکنیدایندفعه برم سونو اشتباه شده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابام برگرده😭😭😭

مگه کجاس گلی😟😟😟😟

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
اینکه مامان یه پسربچه بشم وصدای خنده اش توخونم بیاد.... فکرهم نکنیدناشکرم..... برادرندارم یه دختردار ...

عزیزم انشالله خدا دلتو شاد کنه من قضاوتت نمیکنم😍😍

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
فوت شده🤪😭😭😭😭😭😭😭

آی عزیزم

خدا صبرت بده😔😔😔