2737
2739
عنوان

بچه ها به نظرتون من باید با این مشکلم چی کار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 36 پست

وقتایی هم شده که ناراحتیمو نشون دادم بهش اما این باعث نشده که دست از رفتاراش برداره فقط تا یه مدتی کمتر اومده سراغم همین میدونی باهاش توویه ساختمانم هستم خیلی بده مرتب باید ببینمش به بهانه های مختلف 

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند روز پیش خونه اش بودیم بعد شوهرم بچه داداشش رو داد دستم گفت بغلش کن هوس بچه دوم کنی مامانش تا شنید گفت چه پررو من اجازه نمیدم چند بارم به پسرش گفت چه پررو جلو بقیه شوهرم هیچی جواب نداد مثل ماست نگاش کرد منم میخواستم بهش بگم مگه شما باید اجازه بدی اما ترسیدم باهام بحث و دعوا کنه ساکت نشستم ولی خیلی جلو بقیه خجالت کشیدم از اینکه باهامون مثل بچه ها رفتار کرد به نظرت اون لحظه من باید جوابشو میدادم؟

2742

آره به نظر من خیلی محکم باید جوابشو میدادی

سریع بدون مکث ازش بپرس چرا پرو؟؟؟؟؟ باز هر چی جواب داد بگو چرا مگه بده ؟ و ....

هر وقت از این موارد پیش اومد و نمیدونستی چی بگی همیشه حرفشو با سوال جواب بده 

اینقد که اون دست و پاشو گم کنه 

چون در نهایت مشخصه پشت هیچ حرفش دلیل منظقی نداره اینجوری تو تله میندازیش و جلوی دیگران دست و پاشو جمع میکنه

یه چیز دیگه هم بهت بگم و برم

از همین امروز برای قوی تر شدن و تقویت اعتماد به نفس خودت تلاش کن

اعتماد به نفس چیزی نیست که یک شبه با خوندن یک مقاله تو نت یا یه کتاب بدست بیاری

احتیاج به ماه ها تمرین داره به جای اینکه رو حرکات مادر شوهره فوکوس کنی و زانوی غم بغل بگیری فقط رو خودت فوکوس کن ومادرشوهرتو توی ذهنت یک ابزار تصور کن که میتونی باهاش خوب تمرین کنی برای بزرگ شدن و قوی شدن

ازش خوب سو استفاده کن  

موفق باشی

یه چیز دیگه هم بهت بگم و برماز همین امروز برای قوی تر شدن و تقویت اعتماد به نفس خودت تلاش کناعتماد به نفس چیزی نیست که یک شبه با خوندن یک مقاله تو نت یا یه کتاب بدست بیاریاحتیاج به ماه ها تمرین داره به جای اینکه رو حرکات مادر شوهره فوکوس کنی و زانوی غم بغل بگیری فقط رو خودت فوکوس کن ومادرشوهرتو توی ذهنت یک ابزار تصور کن که میتونی باهاش خوب تمرین کنی برای بزرگ شدن و قوی شدنازش خوب سو استفاده کن  موفق باشی

ممنون عزیزم خیلی از همصحبتی باهات لذت بردم