2733
2734
عنوان

افطار چی گذاشتید؟🤔افطار من بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 56 پست
دور از جان عزیزم منم هر روز نهایت نه صبح بیدار میشم امروز نمی‌دونم چمه که اینقدر بی انرژی و خسته ام ...

متاهلی عزیزم

باردار نیستی؟

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
منم سحر نخوردم و پسرم همینجور چسبیده بهم شیر میخوره

اخی بچه شیر میدی روزه هم گرفتی....خدا قوتت بده عزیزم 

قبول باشه التماس دعا

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم پسرم یسالشه گفتم دیگه یکمی هم غذا میخوره بگیرم ولی تو این چند روز بیشتر از روزای عادی شی ...

بله احتمالا چون سیر نمیشه بیشتر شیر میخوره 

کاش از مرجع تقلید تون بپرسید که میشه روزه بگیرید یا نه

جانش جان من است و جانم جان او❤️✨
2731
نه عزیزدلم مجردم 

🤦‍♀️🤦‍♀️

عزیزم میشه بمنم یاد بدی درست کنم 🌱🥲

اره گلم خیلی آسونه من همیشه درست میکنم ...

نیم کیلو گندم پوست کنده رو یه روز بذار خیس بخوره بعدش آبش رو خالی کن و با آب گرم بذار بپزه من آب رو چشمی میریزم دو بند انگشت روی گندم ها...آب جوش اومد زیرش رو کم کن بذار حدود ۳ ساعت بپزه نیاز به همزدن نداره گندم ها...

بعد تو یه قابلمه یکم گوشت گوسفندی یا مرغ یا بوقلمون یا ترکیبی هرکدوم ک خودت دوست داری...من یه سینه مرغ میذارم و یه تیکه هم گوسفندی ...با یه پیاز چوب دارچین بذار بپزه....

گندم ها ک پخت با گوشتکوب برقی کامل بکوب تا له بشه میتونی تو غذاساز هم بریزی 

بعد گوشت هم کامل ریز ریش کن بریز توش هم بزن و آب گوشت هم از صافی رد کن بریز توش 

یه قاشق نمک و دوقاشق روغن هم بریز و هر چنددقیقه هم بزن از این به بعدش هم زدن باعث میشه حلیم کش دار بشه

و نیم ساعت آخر یه لیوان شیر بریز  

همین ...برای روغن روش هم روغن مایع رو تو ماهیتابه داغ کن و یکم دارچین بریز توش 

حلیم رو با این روغن و کنجد تزئین کن

اره گلم خیلی آسونه من همیشه درست میکنم ... نیم کیلو گندم پوست کنده رو یه روز بذار خیس بخوره بعدش آب ...

ممنونم 😍😍🙏🏻

ما گوشتکوب و غذاساز اینا نداریم‌😢

خرد کن همه کاره داریم فقط 

و اینکه‌گپشت چرخ کرده میشه استفاده کرد ؟؟ اگه اره چحپری 😢

ممنونم 😍😍🙏🏻 ما گوشتکوب و غذاساز اینا نداریم‌😢 خرد کن همه کاره داریم فقط  و اینکه‌گپشت چ ...

نه عزیزم چرخ کرده نمیشه 😐باید ریش شده باشه گوشت واسه حلیم خب مرغ بریز توش 

مرغ هم‌بریزی باز همون طعم‌حلیم های بیرون رو‌میده ؟ 

اره مرغم خوبه خوشمزه میشه بوقلمون هم خوبه

یه تیکه رو بذار با یکم نمک چوب دارچین بپزه بعد ریش ریز کن بریز توش و آبش هم از صافی رد کن بریز توش