2752
2734
اره پنج سالش.اومده میگه ارایشگرمیخاس ب موهام عطربزنه بعدتموم شدن کار.زودترازبابا فرارکردم اومدم🤣

ای خداعطر

بخورمش

خداحفظش کنه برات قشنگم

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم ک ارایشگاه نمیرم.امروز چهارساعت بخودم وقت گذاشتم ابرووصورت و رنک مو.

چه خوب که ازدست خودت برمیادپول ارایشگاه نمیدی

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
ممنون گلم.خدا نی نی توروهم حفظ کنه و روزای خوبش ببینی همیشه

ممنون قشنگم

اره والایک بزرگ شه یه کم نفس بکشم😍😄

هفتسال ازدواج کردم کلا یبارارایشگارفتم.کوتاهی و همه کارام خودم میکنم.مجردی هفت هش ماهی رفتم کلاس.

چه خوب 

والامن بلدنیستم یه موازخودم بردارم😂😂

آره چرا نباشه کتابفروشی سر چهارراه زند شیراز 

خبلی ممنون ،متاسفانه من شیراز نیستم وتا حالاهم جایی ندیدم  

دنیا همه هیچ است واهل دنیا همه هیچ                       ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ