2733
2734
عنوان

شوهر خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 44 پست
در جریان همه چیز هست ولی بچه کوچیک داره نمیتونه بره سرکار .اونی که بچه درست کرده باید فکر همه جاشو م ...

من میدونم مای بی بی هزینه ی دکتر دارو شیر و ...چقدر زیاده

میدونم ماهی چقدر قسط و اجاره داریم

تا اینجا هم خیلی زیاد درک کردم و از خواسته هام زدم 

حرفم چیز دیگه ایه 

این ک بخاطر ۳۰۰ تومن من باید دوماه هی تکرار کنم بگم وسیله میخام من؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در جریان همه چیز هست ولی بچه کوچیک داره نمیتونه بره سرکار .اونی که بچه درست کرده باید فکر همه جاشو م ...

تازه فهمیدم بچه هم دارن، فکر کن ادم بچه داره دیگه کلا بدتر! من فکر کردم دونفرن و تازه میناله چرا پول نداره. بچه داری که دیگه واضحه چرا پول کم میاد! 😆

عزیزم اگه قرار بود ادما شعورشون بکشه وقتی ندارن بچه نسازن که وضع خیلیا این نمیشد مثل همین خانوم. ولی من نمیگم بهشون نداشتی نمیساختی، میگم دیگه وقتی بچه دار شدی وضعیت رو خیلی بهتر باید بدونی خودت.

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
من میدونم مای بی بی هزینه ی دکتر دارو شیر و ...چقدر زیاده میدونم ماهی چقدر قسط و اجاره داریم تا ای ...

اینجور وقتا یادشون میوفته چقدر بی پولن از چند جا پاره میشن 

والا

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
گمشو بیرون کی بهت گفته مث گاو سرتو بندازی پایین وارد هرجایی بشی ازگل؟

نگاه، وقتی میگم دهنت بازه همینه. تاپیک زدی ملت بیان از من سوال میکنی چرا اومدی داخل؟ از اول میگفتی یه چهارپا مثل همونی که گفتی ای مگه میومدم؟ 😆 الان که داری جفتک میندازی تازه فهمیدمش، توصیه میکنم تو اکانتت بنویسیش که دیگه کسایی که مشکل دارن بااین اخلاق و فحاشیت وارد نشن که خودتم شیرت خشک نشه 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
تازه فهمیدم بچه هم دارن، فکر کن ادم بچه داره دیگه کلا بدتر! من فکر کردم دونفرن و تازه میناله چرا پول ...

اینم اضافه کنم البته توی بنده خدا نوشتی یه ادمی با اخلاق خاص، مشکل از من بوده نفهمیدم خاص منظورت دقیقا چه نوع خاصیه! 😂😂😂 واضح تر بنویس خب عشقم، بنویس یه ادم با اخلاق چهارپا 

بخدا میدونم حقوقش کمه تاجایی ک بتونم درکش میکنم ی زمین هم دارن ک کشاورزی میکنه کارگری هم میره گاهی ...

خب اره از این دید نگاهش که میکنم حق داری واقعا شرایط مالی بد شده ، حالا باز بهش بگو که اگه اینا باشن چه خوبی هایی داره.

انشاالله راضی شه

اینم اضافه کنم البته توی بنده خدا نوشتی یه ادمی با اخلاق خاص، مشکل از من بوده نفهمیدم خاص منظورت دقی ...

کافر همه را  ب کیش خود پندارد.

تشریفتو ببر بیرون واقعا حوصلتو ندارم انقدر ک تحت فشارم...

همین مونده بود حرفای شکم سیرایی مثل تو رو بشنوم...

برو بیرون ک حوصلتو ندارم

کافر همه را  ب کیش خود پندارد. تشریفتو ببر بیرون واقعا حوصلتو ندارم انقدر ک تحت فشارم... همین ...

مشخصه تحت فشاری جفتک میندازی، تو تاپیکت تشک ننداختم که هی ریپلای میکنی مجبورم بیام ببینم ایندفعه چه مطلب گوهرباری نوشتی. زرت و پرت نکن که طرف نیاد هی بخوای ببینیش حرص بخوری شیرتو خشک کنی، ساکت 👌 افرین. 

مشخصه تحت فشاری جفتک میندازی، تو تاپیکت تشک ننداختم که هی ریپلای میکنی مجبورم بیام ببینم ایندفعه چه ...

هیچی بهت نمیگم فقط تو این وقت عزیز از خدا میخوام اون چیزایی ک دارم تحمل میکنم سرت بیاد تا بفهمی چی میکشم تا اینجوری چرت و پرت نپرونی...

هیچی بهت نمیگم فقط تو این وقت عزیز از خدا میخوام اون چیزایی ک دارم تحمل میکنم سرت بیاد تا بفهمی چی م ...

عزیزدلم کسی به شما چیزی "نپروند" ، شما داری جفتک میپرونی انواع اقسام فحشایی که بهت داده میشه رو پس میدی، الانم مگه نمیگی نیا تو تاپیک، پس چرا ریپلای میکنی؟ عقب مونده ای؟

آره عقب مونده ام حالا برو بیرون از تاپیک

آفرین 😆👌

2706